Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2015

Peter Hook powraca do Polski. Basista legendarnego Joy Division w styczniu wystąpi w Warszawie

2015-11-07
Był autorem jednego z najważniejszych koncertów podczas tegorocznego Jarocin Festiwal. Zdobył serca nie tylko wiernych fanów legendarnego Joy Division, świętując w sercu Wielkopolski 35-lecie premiery albumu "Closer". Wkrótce znów zagra dla polskiej publiczności. Peter Hook, basista Joy Division, wystąpi 30 stycznia w warszawskim klubie Stodoła.

Love Festival z udziałem Indilii odwołany!

2015-11-04
"Love Festival" z udziałem Indilii, zaplanowany na 15 listopada 2015 roku w hali Torwar w Warszawie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Dave Matthews Band spełnił marzenie polskich fanów!

2015-10-29
Aż trudno uwierzyć, że na ten wieczór najwierniejsi fani czekali ponad 20 lat! Ciesząca się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych rockowa „maszyna koncertowa” Dave Matthews Band zagrała dziś w naszym kraju po raz pierwszy w swojej karierze.

Nastawiam się na wielką ucztę muzyczną

2015-10-28
Rozmowa z Krzysztofem Skibą, muzykiem zespołu Big Cyc o wyjątkowym koncercie Dave Matthews Band w ERGO ARENIE

10 faktów dotyczących Dave Matthews Band przed koncertem w Gdańsku!

2015-10-19
Ponad 20 lat na scenie, pełne hale koncertowe na całym świecie oraz liczne prestiżowe nagrody przemysłu muzycznego. Dave Matthews Band to muzyczna klasa i marka sama w sobie, o czym już niebawem po raz pierwszy będzie miała okazję przekonać się polska publiczność. Specjalnie dla Was zebraliśmy 10 faktów z historii formacji, które powinien znać każdy uczestnik październikowego koncertu w Gdańsku!

Indila już za miesiąc wystąpi w Warszawie!

2015-10-16
Dokładnie cztery tygodnie dzielą nas od Love Festivalu, którego gwiazdą będzie francuska piosenkarka Indila, określana mianem objawienia europejskiej sceny muzycznej. Oprócz popularnej artystki znad Sekwany na scenie pojawią się również Ania Dąbrowska oraz ZAGI. Zabraknie natomiast zapowiadanego wcześniej zespołu LemON. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabywać między innymi pod adresem www.prestigemjm.com.

To jest zespół, który nie lubi rutyny ani nudy w swoich dźwiękach

2015-10-15
Rozmowa z Maciejem Balcarem, wokalistą zespołu Dżem, a prywatnie miłośnikiem zespołu Dave Matthews Band.

Fani wybrali. Wiemy, co Manowar zagra w Warszawie!

2015-10-14
Manowar spełni pragnienie polskich fanów i zagra utwór, który zwyciężył w sondzie specjalnie zorganizowanej przez firmę Prestige MJM. Najbardziej popularna piosenka uzyskała 29,30% wszystkich głosów.

Niespodzianki od Dave Matthews Band dla polskich fanów

2015-10-13
- Postaramy się dać z siebie wszystko co najlepsze. Bardzo się cieszę, że wreszcie przyjeżdżamy do Polski. Nigdy wcześniej u Was nie graliśmy, to jedna z ciekawszych koncertowych wypraw mojego życia – zdradza Dave Matthews, lider zespołu Dave Matthews Band. Podczas koncertu w hali ERGO ARENA amerykańska formacja zamierza wykonać między innymi nowe, dotąd nieznane utwory. Show w Gdańsku/Sopocie już 28 października.
< 2 3 4 5 6 7 8 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.