Międzynarodowe towarzystwo na koncercie Dave Matthews Band w Gdańsku

25 września 2015

Koncert bardzo dobrze się sprzedaje. Było tak zresztą od samego początku. W ostatnich dniach jeszcze bardziej zdynamizowała się sprzedaż– zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce występu Dave Matthews Band. – Najwięcej wejściówek nabyli mieszkańcy północnej Polski. Wysokimi wynikami sprzedaży mogą pochwalić się również miasta takie jak: Warszawa, Poznań, Łódź oraz Kraków.

 

Ponadto do Trójmiasta przyjadą fani z całego świata. Specyfika koncertów Dave Matthews Band, powoduje, że każdy koncert jest inny od poprzedniego. Zmiany w set liście, nowe aranżacje utworów oraz inne perełki dla słuchaczy sprawiają, że wielbiciele twórczości artysty chcą „zaliczyć” kilka koncertów na danej trasie.

 

Już pewną tradycją trójmiejskich koncertów zarówno tych halowych, jak i stadionowych, jest duża grupa zagranicznych gości. Nie inaczej będzie w przypadku koncertu Dave Matthews Band. Już dzisiaj wiadomo, że do Gdańska aby obejrzeć występ Amerykanów przyjadą Holendrzy, Rosjanie, Austriacy, a nawet Amerykanie.  Odnotowaliśmy  również zainteresowanie ze strony Niemców, Szwedów, Hiszpanów, Francuzów oraz Norwegów. Naprawdę tym razem widownia będzie wyjątkowo międzynarodowa – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.