20 sierpnia 2015

Grupa Linkin Park przyleci do Polski w dniu show. Zaraz po koncercie odleci w dalszą trasę koncertową. Po Górnym Śląsku będzie poruszać się limuzynami marki Mercedes. W garderobach Amerykanów nie będzie nawet jednej butelki alkoholu. Znajdą się za to młode kokosy z mlekiem oraz świeżo ścięte bukiety kwiatów.

Linkin Park przyleci do Polski we wtorek, 25 sierpnia, czyli w dniu koncertu. Bezpośrednio z lotniska Amerykanie przejadą na Stadion Miejski w Rybniku. Tam najpierw spotkają się z fanami, którzy wykupili specjalne pakiety, a następnie dadzą długo oczekiwany koncert. Show zaplanowane jest na 21:00. Bezpośrednio po koncercie zespół przejedzie z powrotem na lotnisko i uda się w dalszą część trasy koncertowej.

Grupa Linkin Park podczas pobytu w Polsce będzie poruszała się trzema limuzynami marki Mercedes (klasa S). Do dyspozycji zespołu będzie również Mercedes Vito. Wszystkie samochody będą koloru czarnego i będą musiały mieć przyciemniane szyby. Muszą też być pozbawione jakichkolwiek zapachów w środku.

Amerykańska grupa rockowa przykłada niezwykłą wagę do strefy cateringowej, którą musi zapewnić organizator koncertu. Jako, że atmosfera backstage’u powinna wynagrodzić brak ogniska domowego w trasie, istotne jest by była ona urządzona przytulnie i ze smakiem (między innymi dlatego w garderobach będą musiały pojawić się bukiety świeżo ściętych kwiatów). Ponadto muzycy, jak i cała ekipa produkcyjna, zwracają uwagę na zdrowe odżywianie i dokładne porcje. Właśnie ta dokładność wyróżnia zespół spośród innych artystów, gdyż w cateringowych wymaganiach podane zostały sprecyzowane ilości poszczególnych produktów, o które należy zadbać (na przykład do garderób Linkin Park trzeba dostarczyć 355 ml wyciskanego miodu oraz 369 g Tortilla Chips). Kolejną ciekawostkę stanowi fakt, że zespół zabiera w trasę osobistego kucharza, który przygotowuje posiłki specjalnie dla muzyków. Członkowie amerykańskiej grupy doceniają różne kuchnie świata i z wielką chęcią wprowadzają do swojego menu nietypowe produkty. Przykładem jest młody kokos, z którego bezpośrednio można pożywić się mlekiem. Ten produkt znalazł się także w wymaganiach, które musi spełnić organizator koncertu w Rybniku.

Warto przypomnieć, że cały czas można kupować bilety na jeden z największych koncertów tego lata w Polsce. Bilety dostępne są na: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci sprzedaży EMPIK na terenie całego kraju.