Dave Matthews Band śladami Jennifer Lopez i Jareda Leto

21 września 2015

Zespół Dave Matthews Band przyleci do Polski z Berlina, gdzie wcześniej zagra koncert w tamtejszej Columbiahalle. Korzystając z chwili przerwy w napiętej trasie koncertowej, Amerykanie spędzą w Trójmieście więcej niż jedną dobę! Jak można przypuszczać, w planach Dave'a Matthewsa oraz jego formacji znalazł się dzień wolny, w trakcie którego muzycy będą mieli okazję zobaczyć polskie wybrzeże, sopockie molo,czy zwiedzić gdańską starówkę. Z całą pewnością będzie to dla artystów doskonała okazja, by odpocząć i nabrać energii przed kolejnym koncertem w ramach europejskiej trasy, który odbędzie się już 30 października w Kopenhadze.

 


Widok gwiazd muzyki dużego formatu na ulicach Trójmiasta właściwie nie powinien dziwić. Doskonale pamiętamy bowiem chłodny wrześniowy dzień 2012 roku, gdy na ulicach gdańskiej starówki poranny jogging uprawiała amerykańska supergwiazda Jennifer Lopez, przygotowując się w ten sposób do wieczornego koncertu w PGE Arenie. Schowana za ciemnymi okularami, w towarzystwie przyjaciół oraz ochrony diwa muzyki pop wybiegła z jednego z gdańskich hoteli, a następnie truchtem udała się w stronę Starego Miasta. Co ciekawe, większość przechodniów nawet nie zorientowała się, że przed momentem minęła ich sama J.Lo!
 

Choć bieg latynoamerykańskiej gwiazdy po gdańskiej ulicy wywołał nie lada sensację w mediach, jeszcze większe emocje dostarczył mieszkańcom Gdańska Jared Leto, frontman formacji Thirty Seconds To Marswraz z pozostałymi członkami grupy. Na dzień przed tegorocznym majowym występem w Ergo Arenie, muzyk pojawił się w gdańskiej pierogarni Mandu, by skosztować ukochanych pierogów. W tym polskim przysmaku Leto zakochał sięjuż w trakcie wcześniejszych pobytów w Polsce. Jak zdradzili właściciele lokalu, frontman Marsów zjadł około 40 wegańskich pierogów, preferując przede wszystkim te z dodatkiem szpinaku i śliwki. Gwiazdor w towarzystwie swojego brata pojawił się również na gdańskiej starówce, gdzie chętnie fotografował się z fanami oraz rozdawał autografy.

 


Czy równie dużo szczęścia będą mieli wielbiciele formacji Dave Matthews Band? Przekonamy się już za kilka tygodni!

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.