Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2015

Dave Matthews Band – koncertowy niezbędnik

2015-10-06
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Dave Matthews Band w hali ERGO ARENA w dniu 28 października 2015 roku.

Dave Matthews Band - opinie pokoncertowe

2015-10-02
Koncerty Dave Matthews Band na całym świecie budzą zachwyt fanów. Każdy występ zespołu jest wyjątkowy i ma niepowtarzalny klimat. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze pokoncertowe komentarze widzów zamieszczone na portalu Ticketmaster.

Manowar spełni pragnienia fanów z Polski!

2015-09-30
Niebywała okazja dla wszystkich fanów zespołu Manowar w Polsce! Wybierzmy razem utwór, który amerykańska grupa zagra podczas koncertu w Warszawie już 16 stycznia przyszłego roku.

Najciekawsze muzyczne wydarzenie roku

2015-09-29
Trzygodzinna uczta dla melomana. Popis muzycznego geniuszu. Świetny wokal i rzadko spotykana umiejętność improwizacji. Wszystko to można napisać o koncertach Dave Matthews Band. I taki też z pewnością będzie pierwszy „polski” koncert zespołu 28 października w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Bez wątpienia będzie to jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń 2015 roku w Polsce.

Międzynarodowe towarzystwo na koncercie Dave Matthews Band w Gdańsku

2015-09-25
Publiczność z różnych stron Europy weźmie udział w październikowym koncercie Dave Matthews Band w hali ERGO ARENA w Gdańsku. Oprócz licznych fanów z Polski 28 października w Trójmieście pojawią się także widzowie z Norwegii, Szwecji, Rosji, Holandii, Austrii, Niemiec, Hiszpanii oraz Francji.

Dave Matthews Band śladami Jennifer Lopez i Jareda Leto

2015-09-21
Słynny amerykański zespół Dave Matthews Band przy okazji październikowego koncertu w hali ERGO ARENA spędzi kilka dni w Trójmieście! Muzycy będą więc mieli okazję, by zobaczyć najciekawsze miejsca Gdańska, Sopotu lub Gdyni. Pójdą więc w ślady Jennifer Lopez i Jareda Leto, którzy także nie ograniczyli się do jednodniowego pobytu nad polskim morzem. Dave Matthews Band zagra w Polsce po raz pierwszy. Koncert amerykańskiej grupy będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce.

Krok w krok za Królami Metalu. Do wygrania bilety na koncerty Manowar w całej Europie!

2015-09-14
Marzy się Wam wypad na warszawski koncert formacji Manowar? A może chcecie pojechać na koncert Manowar w Pradze lub Berlinie? Od teraz podwójny bilet na każdy z tych koncertów jest w zasięgu ręki! Królowie Metalu, w ramach przygotowań do przyszłorocznej trasy “Gods And Kings World Tour 2016”, postanowili zachęcić wszystkich "Manowarriors" do wspólnej zabawy.

Milionowy fan na koncercie Scorpions?

2015-09-14
Największy koncert w historii Polski, występy przy okazji najważniejszych narodowych jubileuszy, tysiące fanów na pozostałych koncertach. Z popularnością Scorpions mało kto może w Polsce rywalizować. Nic więc dziwnego, że być może już przy okazji koncertu 4 marca w Krakowie na koncercie niemieckiej grupy pojawi się w Polsce milionowy fan. A to byłoby już wydarzenie bez precedensu...

Jeśli w Twoich żyłach płynie metal – musisz być na tym koncercie!

2015-09-07
Zespół Manowar ogłosił nazwę przyszłorocznej światowej trasy koncertowej, w ramach której „najgłośniejszy zespół świata” już na początku roku zagra także w Polsce. Nadchodzące tour zostało określone jako "Gods And Kings World Tour 2016".
< 3 4 5 6 7 8 9 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.