Wesprzyj słuszny cel i spotkaj się z muzykami Linkin Park

31 lipca 2015

Założona przez muzyków Linkin Park fundacja Music for Relief daje fanom możliwość doświadczenia wyjątkowego koncertu zespołu i spotkania się z muzykami (meet and greet) podczas europejskiej trasy koncertowej oraz zakupu szeregu pamiątek, choćby ortopedycznego stabilizatora, noszonego przez Chestera Benningtona, z rysunkami Mike'a Shinody, talerza crash 18", na którym podpisy złożyli wszyscy muzycy Linkin Park, i wielu innych atrakcji. Aukcja kończy się 12 sierpnia o godzinie 21:00 naszego czas


Wszystkie uzyskane środki wspomogą wspólny projekt fundacji Music for Relief oraz organizacji non profit WiLDCOAST, mający na celu ochronę 61 mil lasu namorzynowego w Magdalena Bay i Baja California Sur w Meksyku. Namorzyny tworzą lasy, będące bardzo produktywnymi i istotnymi dla ekosystemu Ziemi. Są jakby lasami deszczowymi oceanów. Namorzyny są zagrożone poprzez rozbudowę infrastruktury, wycieki ropy naftowej, skażenia chemiczne, nadmiar osadów, zmiany klimatyczne, jak i zaburzenie równowagi zasolenia delikatnej wody oceanicznej, która jest im potrzebna do życia. Celem programu jest przywrócenie naturalnego środowiska na wybrzeżu, w którym namorzyny mogłyby się rozwijać, dzięki temu pomagając zachować czystość wody oceanicznej.

Pamiątki muzyków Linkin Park, które trafiły na aukcje to:

Stabilizator ortopedyczny Chestera Benningtona z odręcznymi rysunkami Mike'a Shinody.

Aukcje znajdziecie pod linkiem: https://www.charitybuzz.com/catalog_items/868500

Talerz crash 18'', używany, z podpisami przez muzyków Linkin Park.

Aukcje znajdziecie pod linkiem: https://www.charitybuzz.com/catalog_items/868503

Album "Hybrid Theory" na winylu z odręcznym rysunkiem Joe Hahna na awersie.

Aukcje znajdziecie pod linkiem: https://www.charitybuzz.com/catalog_items/868502

Biały Fender Stratocaster z podpisami wszystkich muzyków Linkin Park.

Aukcje znajdziecie pod linkiem: https://www.charitybuzz.com/catalog_items/868517

 

Przypominamy, że wejściówki na koncert Linkin Park, który odbędzie się już 25 sierpnia na stadionie w Rybniku, można zakupić za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.