7 sierpnia 2015

Niebywała szansa stoi przed wszystkimi fanami Linkin Park. Każdy, kto zakupi bilet na koncert amerykańskiej grupy w Rybniku (w dowolnej kategorii cenowej) poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com i odpowie na proste pytanie ma szansę wygrać spotkanie z członkami zespołu Linkin Park. Grupa przekazała również dodatkową nagrodę. Laureat zyska prawo do obejrzenia 4 utworów z boku sceny. Jednak to nie wszystko. Zwycięzca będzie mógł zaprosić do udziału w tej niesamowitej przygodzie osobą towarzyszącą.

Zasady konkursu są bardzo proste:

– zakup bilet (w dowolnej kategorii cenowej) w dniach 10-16 sierpnia poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com na koncert Linkin Park, który odbędzie się 25 sierpnia w Rybniku.

– prześlij potwierdzenie zakupu na adres: [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać „Linkin Park”. Z kolei w treści maila oprócz potwierdzenia zakupu biletu musi się znaleźć  odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to Ty powinieneś spotkać się z zespołem?” W treści wiadomości należy też pozostawić dane kontaktowe.

– jury wybierze najciekawszą odpowiedź i przyzna nagrodę ufundowaną przez zespół: Spotkanie meet&greet z Linkin Park wraz osobą towarzyszącą oraz prawo do obejrzenia 4 utworów z boku sceny (wraz z osobą towarzyszącą).