17 sierpnia 2015

5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzna ściana ledowa składająca się z kilku elementów. Wszystko po to, by koncert Linkin Park w Rybniku na długo zapadł w pamięci jego uczestników. Amerykańska formacja już 25 sierpnia zagra na rybnickim Stadionie Miejskim.

Koncert Linkin Park w Rybniku będzie miał produkcję i oprawę godną największych wydarzeń muzycznych na świecie. Na rybnickim stadionie stanie scena o szerokości 43 metrów i wysokości 21 metrów. W oknie sceny umiejscowiona zostanie wielka ściana ledowa składająca się z 9 elementów. Oprócz niej z prawej i lewej strony sceny zamontowane zostaną ekrany boczne, a z kolei pośrodku sceny pojawią się dwie kurtyny diodowe. Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z gron pojawi się po aż 27 kolumn.

– To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku.  Do tej pory rekord należał do Guns N’Roses 14 kolumn w gronie– wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park.

Budowa sceny na stadionie w Rybniku rozpocznie się już w najbliższą środę, 19 sierpnia.

Warto przypomnieć, że bilety na koncert Linkin Park cały czas można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.