Zwycięzcy konkursu na koncercie Bocellego w Lajatico!

27 lipca 2021

Słoneczna Piza, zachwycająca Florencja i jedyny w roku, prestiżowy koncert Andrea Bocellego w malowniczym Lajatico – to właśnie weekend zwycięzców konkursu organizowanego przez Prestige MJM i Radio Złote Przeboje w jednym zdaniu! Zobaczcie relację z tej wyjątkowej, koncertowej wycieczki!

 

 

Już w ten weekend szczęśliwi zwycięzcy konkursu Prestige MJM i Radia Złote Przeboje odebrali swoją nagrodę w słonecznych Włoszech! Patrycja i Sebastian Białasz, którzy wykazali się najlepszą wiedzą na temat słynnego tenora Andrei Bocellego, zdobyli wejściówki na niezapomniany koncert w jego rodzinnym mieście Lajatico oraz mieli szansę spędzić wyjątkowe chwile w urokliwych włoskich miastach.

 

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli ze swoimi corocznymi koncertami w rodzinnym Lajatico przeszedł już do historii. Wydaje się bowiem, że każdy element tego cyklu wydarzeń jest zupełnie wyjątkowy: od lokalizacji przez kameralność występu po scenicznych gości. Koncert w Lajatico co roku ma miejsce w założonym przez Bocellego Teatro Del Silenzo i… jest to jedyne wydarzenie, które odbywa się w tym teatrze! Przez 364 dni miejsce to pozostaje w ciszy, aby jednego wieczoru wybrzmiał tam niezwykły tenor. Nasi zwycięzcy znaleźli się wśród niewielkiej liczby osób, która miała okazję doświadczyć tego wydarzenia! Cały koncert wybrzmiał w oprawie najświetniejszych muzyków, a wydarzenie urozmaiciła obecność dziewięcioletniej córki Bocellego i jej wyjątkowo wzruszające wykonanie utworu “Hallelujah” w duecie z tatą.

 

 

W ramach konkursowej nagrody Patrycja i Sebastian Białasz otrzymali również zagwarantowany transport oraz nocleg w czterogwiazdkowym hotelu wraz ze śniadaniem, tak aby cały weekend spokojne wypoczywali pośród pięknych włoskich krajobrazów. Zobaczcie ich relacje z wycieczki, wyjątkowy koncert Bocellego i wszystkie malownicze miejsca, które odwiedzili!

 

Wyjątkowego tenora Andreę Bocellego, który zachwycił naszych zwycięzców, będziemy mogli usłyszeć na żywo już 19 sierpnia 2022. Ten spektakularny koncert na PGE Narodowym będzie jednym z największych występów Andrei w Polsce i jednocześnie jego wyczekiwanym powrotem do naszego kraju od ostatniego koncertu 3 lata temu. Bilety dostępne na: www.biletserwis.pl