Zwycięzcy Jarocin Antyfest Antyradia zagrali przed Evanescence!

4 lipca 2017

Strażacy zagrali przed Evanescence! Była to nagroda za wygranie przeglądu Jarocin Antyfest Antyradia 2016. Młody, polski zespół wystąpił przed światową gwiazdą dzięki agencji Prestige MJM. 

 

Strażacy decyzją jurorów pokonali siedmiu finalistów wraz z którymi zaprezentowali się na scenie główniej Jarocin Festiwal 2016. Laureat konkursu w nagrodę wystąpił 9 lipca 2016 roku na jarocińskiej scenie ponownie, tuż przed zespołem Slayer! Dodatkowo otrzymał statuetkę „Złotej Kosy” oraz nagrodę finansową w wysokości 6000 złotych oraz możliwość zagrania, jako gość specjalny, przed jedną z gwiazd światowego formatu na koncercie organizowanym przez agencję Prestige MJM.

 

– Po występie Blue Deep Shorts przed Lionelem Richie, przyszedł czas na Strażaków i Evanescence. To dla nas duża przyjemność i zaszczyt pomagać młodym polskim zespołom w pierwszych krokach podczas największych imprez muzycznych w naszym kraju – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

 

– Nie spodziewaliśmy się tak dobrego przyjęcia. Mieliśmy pewne obawy przed występem, bo jednak stylistycznie trochę odbiegamy od Evanescence, ale publiczność bardzo ciepło nas przyjęła i uważam, że złapaliśmy wspólny klimat – komentował na gorąco zespół Strażacy po koncercie.

 

Galeria