Zrób maskę KISS, weź udział w konkursie, jedź na koncert!

12 maja 2022

Pożegnalny koncert KISS w Polsce musi być spektakularny! Podczas show fani zgromadzeni na płycie zrobią niespodziankę zespołowi i założą maski w stylu makijaży członków grupy. Konkurs na wykonanie projektu takiej właśnie maski ogłosiło Antyradio we współpracy z Prestige MJM. Zwycięzca pojedzie na show, a jego projekt zostanie wydrukowany! Ostatni występ KISS w Polsce odbędzie się 3 czerwca w Atlas Arenie. Bilety do nabycia na biletserwis.pl

 


Jeśli nadal nie masz biletu na pożegnalny koncert KISS w Polsce, weź udział w konkursie, może to właśnie ty będziesz bawił się razem z wielką społecznością #kissarmy na ostatnim takim show w Łodzi!
Antyradio, partner koncertu organizowanego przez Prestige MJM, przygotował konkurs na wykonanie maski w stylu wokalistów zespołu! Zwycięski projekt zostanie wydrukowany i w kilku tysiącach powielony dla uczestników łódzkiego koncertu, którzy będą mieli bilety na płytę. Maski założone zostaną na jednym z najbardziej znanych utworów KISS, czyli „I Was Made For Lovin' You”.


Konkurs potrwa do 18 maja, a więc czasu jest niewiele. Projekt może być wykonany np. w postaci własnoręcznego rysunku bądź grafiki. Prace należy wysyłać na adres [email protected], a w zgłoszeniu – podać dane osobowe wraz z adresem zamieszkania i numerem telefonu. Spośród nadesłanych projektów, komisja konkursowa wybierze jeden, a jej autor w nagrodę otrzyma podwójne zaproszenie na koncert KISS. Regulamin konkursu dostępny na: https://bit.ly/3l1Wzsz


Makijaże, zwane maskami, jakie członkowie zespołu KISS malują na twarzach przed każdym koncertem, to nieodłączne elementy ich występu. Chociaż zespół kojarzony jest właśnie z wymyślnych malowideł na twarzach oraz ciężkich kostiumów – zbroi, to aż 13 lat występował bez tych atrybutów. W 1996 roku band postanowił to zmienić i od tamtego czasu po dziś dzień charakter zespołu, obok ostrego grania, nadają właśnie maski. Każdy zagorzały fan KISS bez trudu potrafi rozpoznać członka grupy po masce!


O szczegółach konkursu na projekt maski i koncercie KISS Antyradio będzie w najbliższych dniach mówić bardzo wiele. Nie można tego przegapić!
Samo wydarzenie w Łodzi szykuje się na miarę pożegnania – z mnóstwem efektów pirotechnicznych, konfetti, ognia i największych przebojów KISS! Koncert odbędzie się 3 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi, a organizuje go agencja Prestige MJM. Wejściówki do nabycia na www.biletserwis.pl.