27 stycznia 2012

Niewiarygodnym zainteresowaniem cieszy się koncert Michaela Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia w hali ERGO ARENA położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu. Od oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży biletów na to wydarzenie minęło półtora miesiąca, a do nabycia zostało w tej chwili zaledwie 250 biletów!

Koncert Michaela Bublé w ERGO ARENIE od dnia jego ogłoszenia stał się wielkim wydarzeniem. Dobitnie pokazywały to już pierwsze dni sprzedaży biletów. – Niewątpliwie fani Kanadyjczyka zareagowali bardzo entuzjastycznie na pierwszą wizytę swojego ulubieńca w naszym kraju – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Michaela Bublé.

Zainteresowanie koncertem w kolejnych tygodniach utrzymało się na bardzo wysokim poziomie. Bilety znikały w mgnieniu oka i obecnie na pójście na koncert do ERGO ARENY mogą się zdecydować już tylko nieliczni. – Można powiedzieć, że koncert został wyprzedany praktycznie w półtora miesiąca. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby być obecny na pierwszym w Polsce występie Kanadyjczyka, powinien zdecydować się na zakup biletów niemalże natychmiast – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

W sprzedaży pozostało zaledwie 250 biletów. Wszystko wskazuje na to, że organizatorzy poinformują o wysprzedaniu koncertu w najbliższych dniach. Co ciekawe bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również bilety na pozostałe koncerty organizowane w cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. A jak na razie wiadomo, że w ramach cyklu wystąpią: Michael Bublé (23 kwietnia w ERGO ARENIE) oraz Elton John i Andrea Bocelli (obaj w łódzkiej Atlas Arenie). Występ Brytyjczyka zaplanowano na 7 lipca, a król tenorów zaśpiewa 29 kwietnia.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Michaela Bublé jak i pozostałe wydarzenia w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.