7 grudnia 2015

Mimo upływu dekad i niezrealizowanych planów o zakończeniu kariery, legendarna grupa Scorpions nieustannie koncertuje, zaskakując fanów świetną formą i niezwykłymi występami na żywo. Nic więc dziwnego, że bilety na koncert w Krakowie sprzedają się w ekspresowym tempie. W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, już jutro (9 grudnia) do sprzedaży trafi dodatkowa pula  wejściówek.

 

 

Choć do koncertu grupy Scorpions w krakowskiej Tauron Arenie pozostało jeszcze kilka miesięcy, ogromne zainteresowanie wydarzeniem wśród polskich fanów sugeruje, by pośpieszyć się z zakupem biletów. Wszystko wskazuje bowiem na to, że koncert będzie kolejnym „sold-out” tej formacji w naszym kraju. Bilety sprzedają się w ekspresowym tempie dlatego też już jutro o godz. 10:00 do sprzedaży trafią wyjątkowe bilety na sektory A12 oraz A19, umożliwiające podziwianie show z obszaru zlokalizowanego najbliżej sceny.

 

 

– Po uzgodnieniach technicznych z managementem zespołu udało nam się podjąć wspólną decyzję o „przesunięciu sceny” i udostępnieniu dodatkowych miejsc, w bezpośrednim sąsiedztwie estrady. Zabieg ten ma nie tylko rozwiązać problem coraz mniejszej ilości dostępnych biletów, ale także zapewnić wszystkim chętnym, którym uda się nabyć bilety, oglądanie koncertu z naprawdę dobrej lokalizacji –  zdradził Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

Niemiecka legenda rocka powróci w marcu do Polski po niespełna roku. 9 maja  zespół wystąpił w łódzkiej hali Atlas Arena, wypełniając obiekt po brzegi. Komplet widowni oraz doskonała forma muzyków nie uszły uwadze ogólnokrajowych mediów, a polska publiczność po raz kolejny dała organizatorom do zrozumienia, że nie może doczekać się następnej wizyty ekipy z Hanoweru w naszym kraju.

 

 

– Scorpions to muzyczna marka i prawdziwa legenda rocka z krwi i kości. Od wielu lat grupa bije nad Wisłą rekordy popularności, czego potwierdzeniem jest każdy kolejny koncert Scorpions, który mamy przyjemność organizować. Warto przypomnieć, że podczas majowego występu w Łodzi, Atlas Arenę wypełniło ponad 14 tysięcy widzów, a show było wyprzedane w stu procentach. Przez wiele miesięcy otrzymywaliśmy mnóstwo próśb o zorganizowanie następnego występu niemieckiej formacji i  bardzo cieszymy się, że zaproszenie po raz kolejny zostało przyjęte – podsumował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. 

 

 

Koncert w Krakowie będzie szczególny z kilku powodów. Jednym z głównych jest fakt, że Scorpions wystąpią w naszym kraju z okazji 50-lecia aktywności scenicznej. Dla wszystkich fanów będzie to więc doskonała okazja, by usłyszeć na żywo utwory powstałe na przestrzeni całej kariery legendarnych muzyków, jak również posłuchać kompozycji z  najnowszego albumu, „Return To Forever”. Wyjątkowości temu wydarzeniu niewątpliwie dołoży również fakt, że formacja Klausa Meine i Rudolfa Schenkera powróci do Krakowa po 16 latach, gdzie ostatnim razem wystąpiła przed 800-tysięczną publicznością, bijąc rekord największego wydarzenia muzycznego w Polsce.

 

 

Koncert Scorpions odbędzie się 4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Już jutro (środa, 10 grudnia) o godz. 10:00 do sprzedaży trafią ekskluzywne bilety na sektory A12 oraz A19.

 

 

Galeria