Znany hokeista z kontuzją po koncercie Rise Against!

4 grudnia 2014
Koncertom Rise Against towarzyszy duża dawka energii. Przekonał się o tym bramkarz Chicago Blackhawks Correy Crawford. Hokeista wybrał się na występ amerykańskiego zespołu i teraz przez około trzy tygodnie będzie odpoczywać od sportu!
 
Chciago Blackhawks to zespół, który występuje w najlepszej hokejowej lidze świata NHL. W 2013 roku ta drużyna zdobyła Puchar Stanleya, a Crawford był i nadal jest jej ważnym ogniwem. Jak się niedawno okazało, hokeista jest wielkim fanem muzyki, a zwłaszcza zespołu Rise Against. Bramkarz Blackhawks wybrał się na koncert tej grupy, który odbywał się w Chicago. Bawił się na nim na całego i teraz… musi odpoczywać od uprawiania sportu przez około trzy tygodnie.
 
 
Crawdord doznał kontuzji stopy i nie był zbyt rozmowny na temat wydarzeń, które miały miejsce podczas show Rise Against. Tłumaczył, że wszystko było dziełem przypadku, a urazu nabawił się już podczas opuszczania koncertu. – Nie chcę wchodzić w szczegóły. Skupiam się na tym, żeby wrócić do pełnej sprawności. To dla mnie ciężkie przeżycie, z którym czuję się naprawdę źle – powiedział dla strony CSNChicago.com bramkarz ekipy z Chicago.
 
Hokeista o szczegółach zabawy opowiadać nie chciał. Odmówił również odpowiedzi na pytanie, czy w trakcie koncertu pił alkohol. Przyznał tylko, że obudził się kolejnego dnia i poczuł silny ból. – Fanom podczas koncertu Rise Against w Polsce życzymy szalonej zabawy, ale mamy jednak nadzieję, że każdy z nich wróci do domu w lepszej formie niż bramkarz Chicago Blackhawks – zażartował Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem występu Rise Against w Polsce. To wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, eBilet.pl i Eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.
 
 
 
Zdjęcia:
https://www.aux.tv/2014/12/chicago-blackhawks-goalie-injured-after-attending-a-rise-against-concert/
http://www.cbc.ca/sports/hockey/nhl/corey-crawford-injures-foot-at-rise-against-concert-1.2859362