9 lipca 2014
Organiczne papierosy, wędzone migdały, woda kokosowa, pastylki na kaszel, mieszane orzechy, mieszanka owoców i bakalii, miód organiczny bezcukrowe i owocowe gumy do żucia, zestaw minibatoników – to tylko niektóre wymagania zespołu Backstreet Boys przed koncertem, który odbędzie się 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.
 
Organizatorzy dla zespołu muszą przygotować łącznie cztery garderoby wyposażone w system kontroli temperatury. W każdym pomieszczeniu istotne jest jego oświetlenie, które ma stworzyć relaksującą atmosferę. Preferowane są lampy stolikowe lub stojące zamiast oświetlenia nad głową. Zespół zażyczył sobie również przygotowanie pomieszczenia prób, w którym musi być wystarczająco dużo miejsca, by rozłożyć keyboard i perkusję, a także pokoju „Family Room”.
 
W pokojach przygotowanych dla muzyków muszą znaleźć się między innymi takie artykuły jak: organiczne papierosy, wędzone migdały, woda kokosowa, pastylki na kaszel, mieszane orzechy, mieszanka owoców i bakalii, miód organiczny, bezcukrowe i owocowe gumy do żucia, zestaw minibatoników (Snickers, Hersheys, Reese Cups i inne) czy kilka butelek markowego wina. Poza tym, organizator musi zapewnić 24 butelki wody niegazowanej, z czego 12 z nich powinno mieć temperaturę pokojową. W pomieszczaniach przeznaczonych dla zespołu powinny pojawić się również napoje energetyczne, soki (żurawinowe, winogronowe i jabłkowe) zestawy do parzenia herbaty i dwie małe tace (jedna z owocami, druga z warzywami). 
 
Wymagania dotyczące garderób i ich wyposażenia nie uległy poważniejszym  zmianom od czasu koncertu Backstreet Boys, który organizowaliśmy w hali Torwar. Z całą pewnością nie będzie żadnych problemów z ich spełnieniem – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE.
 
Warto podkreślić, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.