18 maja 2017

Evanescence 20 czerwca zagra w warszawskiej hali Torwar. Już wiemy, że podczas tego koncertu usłyszymy największe przeboje amerykańskiej grupy. Amy Lee postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i zdradziła nieco szczegółów dotyczących premierowego materiału!

 

Wokalistka zespołu – Amy Lee, niedawno ujawniła, że zespół powróci już jesienią z nowym albumem. Płyta ukaże się pod tytułem „Synthesis”, a jej dystrybutorem będzie Sony Music Polska.
Najnowszy materiał będzie stanowić swojego rodzaju połączenie syntetycznego brzmienia z elementami z przeszłości, a także ma wyznaczać nowe kierunki rozwoju grupy.  – Wzięliśmy naszą muzykę, odarliśmy z przesterowanych gitar, z rockowej perkusji i zastąpiliśmy brzmieniem orkiestry w całkowicie syntetycznym świecie bitów i dźwięków – twierdzi wokalista.

 

– Komentarze, które ukazały się po oświadczeniu Amy Lee są naprawdę entuzjastyczne! Wszyscy wyczekują nowego materiału Evanescence, a frontmanka grupy zrobiła nie lada niespodziankę swoim słuchaczom. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na polskich fanów, którzy 20 czerwca zjawią się w warszawskiej hali Torwar. Już za kilka dni ogłosimy support, jaki wystąpi tego dnia jak również… i tutaj zostawimy Was w chwili niepewności – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Evanescence w Warszawie.

 

 

Jak na razie ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest album nazwany po prostu „Evanescence”, wydany 7 października 2011 roku. Oczekiwanie na nowy album fanom umiliła Amy Lee, która opublikowała solowe nagranie „Love Exist" oraz „Speak To Me”, promujące film „Voice From The Stone”. W  głównej roli występuje tu znana z serialu „Gra o Tron” – Emilia Clarke.

 

Evanescence wystąpi w hali Torwar 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com.