23 maja 2016

Scream Maker, Chassis, Sixx:A.M., Megadeth a na koniec legendarny Korn – tak prezentuje się pełen line-up Power Festival. Impreza odbędzie się już 7 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden fan ciężkiego grania!

 

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od wielkiego święta rocka i heavymetalu! Jedną z najcięższych muzycznych imprez tego lata o godz. 18:00 otworzy warszawska formacja Scream Maker, która ma za sobą wydanie nowej płyty oraz zakończoną sukcesem kolejną trasę po Chinach. W trakcie tego występu zespół zaprezentuje najbardziej dynamiczne utwory, powstałe na przestrzeni minionych lat, a także kompozycje z nowo wydanej płyty, zatytułowanej  „Back Against The World”. Jako drudzy na scenie Power Festival wystąpią z kolei muzycy z rockowej grupy Chassis. Fani gdańskiej formacji usłyszą tego dnia utwory nagrane w trakcie całej kariery, jak również kawałki z nadchodzącego albumu.

 

 

Po dwóch występach reprezentantów polskiej sceny alternatywnej przyjdzie czas na zagraniczne legendy! O 19:30 na scenie Power Festival pojawi się charyzmatyczna grupa Sixx:A.M., prawdziwa kombinacja muzycznych osobowości, która – oprócz doskonałych albumów – może pochwalić się również świetną energią sceniczną. Amerykański zespół tworzą trzy legendy rocka – Nikki Sixx, DJ Ashba oraz James Michael. Każde z tych nazwisk to międzynarodowa muzyczna marka, a ich współpraca to gwarancja jakości i solidnej dawki rock’n’roll’a! Muzycy z Sixx:A.M. zaserwują polskiej publiczności utwory z najnowszej płyty "Prayers For The Damned, Volume 1".

 

Wraz z upływem godzin atmosfera imprezy będzie stawała się coraz gorętsza. Atlas Arena potężnie zatrzęsie się pod wpływem nadmiaru decybeli wraz z pojawieniem się na scenie legendarnej grupy Megadeth. Dowodzona przez kontrowersyjnego Dave'a Mustaine'a formacja ma dziś na swoim koncie sprzedaż ponad 38 milionów albumów na całym świecie, a także stałe miejsce w składzie Wielkiej Czwórki Thrash Metalu (razem z grupami: Metallica, Slayer oraz Anthrax).
– Megadeth to muzyczna mieszanka wybuchowa, ceniona za doskonałe występy na żywo, w trakcie których nigdy nie brakuje niespodzianek. Możemy być pewni, że koncert w Łodzi będzie solidną dawką thrash metalu na najwyższym poziomie. Tego występu fani z pewnością długo nie zapomną – przyznaje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie.

 

 

Tuż po zakończeniu występu thrash metalowej ekipy z Los Angeles, emocje nie zmaleją ani na moment! O godz. 22:30 na scenie pojawi się amerykańska nu metalowa grupa Korn. Zespół, z legendarnym Johnatan’em Davis’em na czele, może pochwalić się sprzedażą ponad 16 milionów płyt w Stanach Zjednoczonych oraz 32 milionów krążków na całym świecie. Wszystkim znawcom ciężkiego brzmienia nie trzeba przypominać, że Korn to prawdziwa legenda, która zredefiniowała i na nowo określiła przed laty kanony ciężkiego grania.
– Wypracowane przez nich  brzmienie stało się źródłem inspiracji dla wielu artystów światowej sceny muzycznej. Wystarczy w tym momencie wspomnieć takie formacje jak Limp Bizkit, czy Slipknot. Korn to prawdziwa legenda, a każdy ich koncert to wyjątkowe show, które zaskakuje nawet tych fanów, którzy o tej muzyce wiedzą wszystko – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Power Festival z udziałem zespołów: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, Scream Maker oraz Chassis odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Będzie to druga z imprez w łódzkiej hali Atlas Arena, która jest wynikiem współpracy, nawiązanej w tym roku pomiędzy agencją Prestige MJM oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń. 28 maja w tym samym obiekcie zaśpiewa Rod Stewart.

 

 

Bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez agencję Prestige MJM można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Aż do wyczerpania zapasów można też kupować bilet łączony na Power Festival i Jarocin Festiwal. Wejściówka uprawniająca do udziału w obu festiwalach kosztuje tylko 350 złotych i można ją kupować wyłącznie poprzez stronę www.prestigemjm.com.

 

Galeria