Znamy ceny biletów oraz pakietów VIP na koncert Brysona Tillera!

13 lipca 2017

W piątek, 14 lipca, o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na pierwszy koncert Brysona Tillera w Polsce! Raper zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w klubie Progresja Music Zone w Warszawie. W sprzedaży będą dostępne również specjalne pakiety!


W ramach tournée promującego długo wyczekiwany album „True to Self”, które rozpocznie koncert w Marsylii we Francji, Bryson Tiller odwiedzi 23 miasta w 13 krajach. Na trasie koncertowej nie mogło również zabraknąć Polski, gdzie raper 16 listopada wystąpi w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Zaplanowane występy będą częścią drugiej headlinerowej trasy tego artysty i pierwszą od czasu ogromnego sukcesu, który zawdzięcza tourowi T R A P S O U L.

 


Od piątku w sprzedaży będą dostępne bilety w cenie 99 zł, które będzie można nabyć poprzez stronę internetową bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl, progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.
Natomiast wszystkie osoby zarejestrowane na stronie bilety.imprezyprestige.com, będą mogły zakupić specjalny pakiet – VIP PACKAGING w cenie 382 zł, w którego skład wchodzi bilet na koncert, który upoważnia do wcześniejszego wejścia do klubu, tym samy będzie można zajęć jak najlepszych miejsce, limitowany ekskluzywny plakat oraz pamiątkowy laminat VIP Tour.


– Oczywiście liczba tych pakietów jest ograniczona, jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 6 takich wejściówek i będą one dostępne wyłącznie poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com, aż do wyczerpania zapasów – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która organizuje koncert Bryson Tillera w Warszawie.

 

 

Wyjątkowy koncert Brysona Tillera i SZA odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w piątek, 14 lipca, o godzinie 10.00 poprzez stronę internetową bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl, progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.