7 listopada 2018

Jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w Polsce! Zespół A-ha powraca po blisko dziesięciu latach, by 18 listopada 2019 roku zagrać w warszawskiej hali Torwar! Bilety w sprzedaży już od piątku (9 listopada), przedsprzedaż – dwa dni wcześniej.

 

Listopadowy koncert w przyszłym roku będzie niezwykłą sentymentalną podróżą do lat 80! Wtedy to norweski zespół wdarł się przebojem na światowe listy przebojów, a singiel „Take On Me” z debiutanckiej płyty stał się klasykiem i na stałe odcisnął swoje piętno w annałach muzyki popularnej.

 

W Warszawie grupa zagra pod szyldem „A-ha play hunting high and low live”. Usłyszymy zatem materiał z pierwszej płyty oraz, jak sam zespół zapewnia, największe przeboje. Przedsprzedaż wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się już 7 listopada 2018 roku, o godzinie 9:00 poprzez stronę ticketmaster.pl.

 

Otwarta sprzedaż, dla wszystkich zainteresowanych, będzie dostępna od 9 listopada, godziny 9:00. Bilety, od 190 złotych, będzie można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com. Wyłącznie poprzez stronę organizatora będą dostępne także collector's ticket, czyli bilety w wyjątkowej oprawie graficznej. Natomiast dla najwierniejszych fanów przygotowano specjalny pakiet VIP, który obejmuje: bilet w najlepszej dostępnej kategorii cenowej, limitowany plakat, torbę bawełnianą, ekskluzywny gadżet zaprojektowany i stworzony specjalnie dla posiadaczy takiego pakietu oraz kolekcjonerski laminat ze smyczą. Cena takiego pakietu to 725 złotych.

 

 

Koncert „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.