19 czerwca 2018

Above & Beyond nie zwalnia tempa i po intensywnym sezonie festiwalowym wyruszy w trasę klubową. Już 28 października zagrają w warszawskiej Progresji! Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się już 20 czerwca. W ofercie są także specjalne wejściówki kolekcjonerskie. 

 

Above & Beyond to legendarna grupa, która od 2000 roku porusza pięknymi melodiami, znakomitymi remiksami oraz spektakularnymi występami na żywo. Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, to nie tylko świetni DJ’e i producenci, założyciele słynnego labela Anjunabeats i gwiazdy audycji radiowej pod nazwą Group Therapy. Są przyjaciółmi z artystyczną duszą i jak nikt inny potrafią hipnotyzować głębokimi dźwiękami, czy wyszukanymi wokalami. Grupa podczas jesiennego koncertu promować będzie swój czwarty studyjny album „Common Ground”.

 

 

Każdy z koncertów Above & Beyond w Polsce cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie i tym razem. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 20 czerwca, od godziny 11.00. Będzie je można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com – jedyną oficjalną i autoryzowana bileterię. Cena jednego biletu wyniesie 125 zł, natomiast dla fanów kolekcjonerów przygotowano także specjalny collector's ticket, który cechuje się wyjątkową kolorową grafiką. Będzie on droższy o 20 zł.

 

Podczas warszawskiego koncertu przed Above & Beyond wystąpi gość specjalny, który zostanie wkrótce ogłoszony. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Progresji. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.