13 lutego 2019

Zespół przygotował niezwykłą niespodziankę dla wszystkich swoich fanów, którzy już 25 marca zjawią się w warszawskiej hali Torwar!

 

Dave Matthews w swoich działaniach na każdym kroku udowadnia, na czym polega prawdziwe piękno muzyki i jak należy traktować swoich najwierniejszych fanów. Jego kompozycje poruszają tłumy na koncertach i miliony osób na całym świecie. Ten artysta może się pochwalić nie tylko swobodą twórczości – nagrywa co chce i nie zwraca uwagi na opinię publiczną – ale także prezentuje ją na najwyższym, światowym poziomie i chętnie dzieli się swoją pracą.

 

Zespół Dave Matthews Band przygotował wyjątkową niespodziankę! Każdy, kto wybiera się na warszawski koncert, może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie ostatni studyjny album grupy „Come Tomorrow” z autografem!

 

 

 

Dave Matthews Band jest jednym z nielicznych zespołów, które w stu procentach decydują o każdym aspekcie swojego koncertu. Grupa jak nikt inny pamięta o swoich fanach i docenia tych, którzy uczestniczą w jej koncertach. W okresie walentynkowym po raz kolejny zespół chce uhonorować polskich fanów przygotowując dla nich wyjątkowy konkurs.

– Każdy, kto chciałby zdobyć płytę „Come Tomorrow” z autografem, musi odwiedzić oficjalny profil agencji Prestige MJM na Facebooku i w komentarzu pod postem odpowiedzieć na proste pytanie: „Kogo chciałbyś obdarować płytą Dave Matthews Bad i dlaczego”. Wśród najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy jedną, która otrzyma płytę. Ważną informacją jest również to, że będzie można ją odebrać wyłącznie podczas warszawskiego koncertu! Będziemy mieć pewność, że wydawnictwo trafiło w ręce wiernego miłośnika dobrej muzyki – przekonuje  Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Warto przypomnieć, że to nie jest jedyny ukłon w stronę swoich fanów! Każda osoba, która zakupi bilet na warszawski koncert może bezpłatnie pobrać w całości, za darmo i wysokiej jakości  album „Come Tomorrow”!

 

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.