Zespół Pectus zagra w Ostrowie na koncercie dla Ukrainy!

2 marca 2022

Zespół Pectus dołącza do wykonawców poniedziałkowego wielkiego koncertu charytatywnego „Ostrów dla Ukrainy’. Rzeszowska grupa wystąpi razem z pozostałymi artystami: Maciejem Balcarem, Big Cycem, Czarno-Czarnymi oraz ukraińskim zespołem Dagadana. Bilety na koncert dostępne są na stronie biletserwis.pl.

 


Wieść o charytatywnym koncercie „Ostrów dla Ukrainy” szybko się rozchodzi i dotarła aż do Rzeszowa, skąd pochodzą bracia Szczepanikowie tworzący zespół „Pectus”. Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej także postanowili wystąpić i dołożyć swoją cegiełkę dla ogarniętych wojną mieszkańców Ukrainy. W Arenie Ostrów przedstawią akustyczną wersję swoich największych przebojów, do których należą: „To, co chciałbym ci dać”, „Jeden moment”, „Życie na dystans” czy „Barcelona”.
– Warto podkreślić, że wszyscy artyści, a więc także Pectus, zrzekli się swojego honorarium. Podobnie ma się sprawa w przypadku organizatorów. W rezultacie cały dochód z koncertu będziemy mogli przekazać na pomoc dla Ukrainy – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która razem z Ostrowskim Centrum Kultury i Areną Ostrów organizuje koncert.

 

Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać.


Na koncert zostaną także zaproszeni mieszkańcy Ukrainy przebywający aktualnie w naszej okolicy. Agencja Prestige MJM zakupiła już część biletów dla tej grupy. Wszystkich, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do pomocy Ukrainie zapraszamy na koncert 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na to wydarzenie można kupować na: biletserwis.pl. Wydarzenie będzie miało niepowtarzalną oprawę i towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje.


Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Oficjalnym partnerem koncertu jest Telewizja Proart.