14 maja 2014
Lider zespołu Thirty Seconds to Mars bardzo dba o właściwe odżywianie. Od organizatorów koncertu w Rybniku Jared Leto oczekuje, że posiłki będą zdrowe, świeże i organiczne. Preferuje dania rybne, wegańskie i kuchnię japońską.
 
Do koncertu 30 Seconds to Mars w Rybniku na pierwszy rzut oka pozostało jeszcze sporo czasu. Organizatorzy myślami do 22 czerwca wybiegają już jednak teraz, ponieważ poznali wymagania kulinarne zespołu. – Warto podkreślić, że nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Na pewno jednak można wysnuć wniosek, że muzycy przywiązują ogromną wagę do zdrowego odżywiania – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu.
 
Lider 30 Seconds to Mars preferuje dania rybne, wegańskie oraz kuchnię japońską. Podobne upodobania mają jego koledzy. W związku z tym organizatorzy muszą przygotować listę restauracji, które położone są w pobliżu miejsca koncertu. Najlepiej, żeby były one rekomendowane gwiazdką Michelina. W garderobie wokalisty i pozostałych członków zespołu dominuje zdrowa i dietetyczna żywność.
 
Leto i spółka będą pić włoską wodę San Pellegrino oraz wodę kokosową. Poza tym, zażyczyli sobie kilka puszek Red Bulla bez cukru, migadłowe mleko, owoce nerkowca, organiczne płatki i organiczną kawę. – Zostały nam wskazane produkty konkretnych marek. W każdym z przypadków można powiedzieć, że jest to żwyność najwyższej jakości – podkreśla Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
 
Poza tym, w garderobach muzyków ma znaleźć się mnóstwo owoców – arbuzy, grejfruty, maliny, jagody, mango i truskawki. Do tego cały talerz warzyw, a na nim marchewki, selery i ogórki.
 
Przy tej okazji warto przypomnieć, że koncert 30 Seconds to Mars odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. Wejściówki są również dostępne w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.