16 kwietnia 2013

Organizatorzy koncertu Bon Jovi dbają o promocję tego wydarzenia niemal na każdym możliwym polu. W najbliższym czasie o koncercie amerykańskiej grupy będzie można dowiedzieć się w 50 placówkach medycznych na terenie całego kraju.

Promocja będzie odbywać się za pośrednictwem ekranów w szpitalach, centrach medycznych i przychodniach specjalistycznych, które są zlokalizowane w największych polskich miastach. – Reklamy będzie można zobaczyć między innymi w Gdańsku, Poznaniu, Kaliszu, Kielcach, Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Zielonej Górze czy w Krakowie – wymienia Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Bon Jovi.
 
Reklama koncertu amerykańskiej grupy będzie emitowana łącznie na 100 zdalnie zarządzanych ekranach. Wszystkie nośniki znajdują się w strategicznych miejscach placówek takich jak poczekalnie, rejestracje i wejścia. Pozwala to na dotarcie do grupy pół miliona odbiorców w skali miesiąca. – To z całą pewnością ciekawa i niecodzienna forma promocja. Z koncertem Bon Jovi chcemy jednak dotrzeć do jak największej grupy odbiorców i szukamy na to różnych sposobów – wyjaśnia Borys Hymczak z Areny Gdańsk Operator.
 
Łącznie reklama koncertu Bon Jovi zostanie wyświetlona 316.800 razy. Na jednym ekranie spot będzie emitowany 12 razy w trakcie każdej godziny. Kampania potrwa przez miesiąc. 
 
Cały czas można nabywać bilety na koncert Bon Jovi. Można to robić za pośrednictwem strony www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Koncert obędzie się 19 czerwca na stadionie PGE ARENA w Gdańsku.