Zdobądź płytę Five Finger Death Punch i karnet na Jarocin Festiwal 2016!

19 stycznia 2016

Ekskluzywny egzemplarz płyty Five Finger Death Punch z autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016 to główne nagrody konkursu, który przygotowała agencja Prestige MJM, organizator festiwalu w Jarocinie. Jedna z najstarszych i najbardziej zasłużonych imprez rockowych w kraju odbędzie się w tym roku w dniach 7 – 9 lipca.

 

Amerykanie z heavy metalowej grupy 5FDP, jednej z gwiazd Jarocin Festiwal 2016, mogą mówić  w ostatnim czasie o prawdziwym paśmie muzycznych sukcesów. Wydany w poprzednim roku krążek „Got Your Six” tuż po swojej premierze wkroczył na drugie miejsce notowania Billboard 200, sprzedając się w liczbie 119,000 egzemplarzy w zaledwie kilka dni. W minionym tygodniu dopełnieniem tego sukcesu stał się utwór "Wash It All Away", drugi singiel z najnowszego albumu, który wspiął się na szczyt listy Billboard's Mainstream Rock Songs.

 

„Got Your Six” to kolejna znakomita płyta zespołu. I kolejny dowód jego wszechstronności. Od metalowej jazdy na maksa w numerze tytułowym czy „No Sudden Movement”, przez „Jekyll And Hyde”, który momentami zahacza wręcz o tanzmetal, po uzależniające przebojowymi refrenami „Question Everywhere” i  „Ain’t My Last Dance” – ocenił Paweł Brzykcy z magazynu „Teraz Rock”.

 

Występ  5FDP podczas Jarocin Festiwal 2016 to bez wątpienia obowiązkowy koncert dla wszystkich fanów heavy metalu. Jak oceniają eksperci, sceniczny potencjał tej grupy robi ogromne wrażenie na publiczności, a atrakcyjności ich brzmień oraz wyrazistości dźwięków mogłaby pozazdrościć im niejedna leciwa gwiazda mocnego grania.

 

Koncert Five Finger Death Punch na festiwalu w Jarocinie zapewne będzie znakomitym show, w którym jednak najważniejsza jest muzyka: nowoczesny heavy metal, łamiący metalowe schematy. Można być spokojnym o mocne i przestrzenne brzmienie (latem 2015, podczas występu przed Judas Priest w Łodzi, Five Finger Death Punch zabrzmiał nawet lepiej niż główna gwiazda!). I o atrakcyjność set listy, z utworami czadowymi, do headbangingu, jak i takimi, które uwodzą melodiami. No i  więź z publicznością – choćby gdy grają swoją rewelacyjną wersję „Bad Company” tak samo nazywającego się zespołu, tworzy się niezwykła atmosfera wspólnoty – dodał Brzykcy.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie występem 5FDP podczas tegorocznej odsłony festiwalu w Jarocinie, agencja Prestige MJM postanowiła zorganizować wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz płyty „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 2” (2013) z  autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016. Szczegóły konkursu zostaną opublikowane już w najbliższą środę (20 stycznia) na oficjalnym profilu Jarocin Festiwalu na Facebook'u, znajdującym się pod adresem: www.fb.com/JarocinFestiwalOfficial.

 

Występ 5FDP podczas nadchodzącej odsłony festiwalu w Jarocinie to jeden z wielu mocnych punktów nadchodzącej edycji, który już teraz wzbudza dużo emocji wśród fanów heavy metalu. Amerykanie są w doskonałej formie, o czym najlepiej świadczą wyniki sprzedaży płyt oraz wysokie notowania na międzynarodowych listach przebojów. To będzie bardzo dynamiczne show, przepełnione mocnymi riffami i wyrazistymi melodiami. Mamy nadzieję, że ekskluzywna płyta z autografami już teraz wprawi nagrodzoną osobę w festiwalowy nastrój – podsumował Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

 

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Imprezę zorganizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka w Jarocinie. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się m.in. formacje: Slayer, TSA, Farben Lehre oraz Luxtorpeda. Trzydniowe karnety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.