8 sierpnia 2017

Fotoreportaż z koncertu w Szczecinie, który zamieścił Andrea Bocelli na swoim fan pag’u na Facebooku wzbudził na całym świecie ogromne zainteresowanie. Zdjęcia zobaczyło i polubiło wiele sławnych osób. Między innymi Antonio Banderas. Pod fotoreportażem pojawiło się też mnóstwo komentarzy na temat szczecińskiego koncertu. W większości entuzjastycznych.

 

Andrea Bocelli na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku zamieścił zdjęcia z koncertu w Szczecinie. Fotografie do tej pory polubiło 6 tysięcy osób, a wśród nich… Antonio Banderas!


Andrea Bocelli poprzez swój fan page dociera do prawie 4 milionów fanów. Zdjęcia ze szczecińskiego koncertu mogła więc zobaczyć tak imponująca liczba osób na całym świecie. Fotografie wykonał Jakub Janecki.

 

 

Publiczność była zachwycona, zarówno z części muzycznej, jak i wizualnej, co widać po ilości polubień i komentarzy pod zdjęciami, które zamieścił Andrea Bocelli. Zdjęcia wywołały prawdziwą furorę. Oto niektóre wpisy:
– Andrea, te zdjęcia są przepiękne! Dziękuję za to, że się nimi podzieliłeś. Wszędzie ludzie Cię kochają! Mam nadzieję, że któregoś dnia rozważysz przybycie na taki koncert do Nowego Orleanu(…)! – Mary McWhorter, fanka. 
– To było fantastyczne. Mam nadzieję zobaczyć się z Tobą ponownie w 2018 roku. Dziękuję! – Mascia Errico.

 

Sama lokalizacja koncertu również wzbudziła spore zainteresowanie wśród fanów. Nic w tym dziwnego, gdyż tego wieczora Szczecin z przycumowanymi statkami do nabrzeża Odry, prezentował się wprost bajecznie. Na facebooku widać komentarze, w których fani dopytują także o miejsce koncetu.
– Jak to się wymawia? Shezin? – dopytuje fan Michael Ahn.
– Przepiękne zdjęcia w cudownym kraju – napisała pod zdjęciami Jakuba Janeckiego Ana Maria Burgosanka, fanka Bocellego.
– Łał, tak bardzo chciałabym tam być! –  dodaje Vickie Kraklio Woolley.

 


Koncert rozniósł się głośnym echem wśród prawie 4 milionów fanów Andrei Bocellego na całym świecie. Dzięki temu cudownemu wydarzeniu, świat zauważył nie tylko Polskę, ale także Szczecin, który ramię w ramię z Andreą Bocellim błyszczał tej magicznej nocy.
– To był absolutnie magiczny koncert! Moje uszy po prostu znalazły się w niebie! Dziękuję! Mam nadzieję, że będę mogła usłyszeć Cię jeszcze kiedyś na żywo!- Olga Biela, fanka.
– Dziękujemy za niesamowity występ! Nie mamy słów, aby opisać, jak się czujemy. Nadal próbujemy uwierzyć, że to się naprawdę wydarzyło….Moc miłości przesyła Chór Akademii Morskiej w Szczecinie – Ula Mikołajczyk, chórzystka.
–  Dziękujemy za Twój nieziemski głos i wspaniały koncert! Dziękujemy! – Joanna Serowiecka


Jak widać, koncert Andrei Bocellego był fantastyczną promocją zarówno Szczecina,  jak i finału regat The Tall Ships Races 2017.

 

Galeria