11 lutego 2016

Agencja Prestige MJM wraz z portalem streamingowym Deezer przygotowała  prezent dla wszystkich zakochanych. Jest nim wirtualna kompilacja wyjątkowych walentynkowych utworów, które podbiją serce każdego wrażliwego słuchacza. Dodatkowym atutem tej składanki jest fakt, że zawiera wyłącznie utwory gwiazd, które zagrają w tym roku w Polsce!

 

"Still Loving You", "Rhythm Of My Heart", "Send Me An Angel" czy "Believe In Love" – to jedne z tych ballad, przy dźwiękach których od kilku pokoleń zakochują się w sobie melomani na całym świecie.  W związku ze zbliżającym się „Dniem Zakochanych” na platformie muzycznej Deezer uruchomiona została playlista  „Prestiżowe Walentynki” (dostępna pod adresem: bit.ly/1Xkt01N), prezentująca m.in. wybrane utwory Roda Stewarta, Justina Biebera, Avicii'ego, formacji Scorpions oraz Sixx:A.M. Ta wyjątkowa składanka to zbiór kilkunastu utworów, które bez wątpienia przypadną w najbliższych dniach do gustu wszystkim zakochanym. Jest to także doskonały pretekst, by przypomnieć sobie najbardziej romantyczne ballady artystów, którzy w 2016 roku przyjadą do Polski na zaproszenie agencji Prestige MJM. 

 

 

Jak podkreśla Janusz Stefański z firmy Prestige MJM, wybór utworów nie był przypadkowy.
Dzięki tej liście chcielibyśmy zaprezentować fragment naszej bogatej oferty koncertowej, którą mamy do zaoferowania w bieżącym roku wszystkim miłośnikom dobrej muzyki. Znajdują się na niej artyści, którzy są rozpoznawalni i cenieni przez miliony fanów na całym świecie. Dodatkowym atutem tej kompilacji jest jej różnorodność oraz ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niesie. Ta playlista to świetny sposób, by już teraz poczuć atmosferę zbliżających się wielkimi krokami koncertów.

 

Już 4 marca w hali TAURON Arena Kraków swoje 50-lecie aktywności scenicznej świętować będzie legendarna niemiecka grupa Scorpions. 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie największe przeboje odśpiewa – od lat uwielbiany przez polską publiczność –  Rod Stewart. Dokładnie 10 dni później, również w Atlas Arenie, odbędzie się z kolei wydarzenie Power Festival, w ramach którego na jednej scenie wystąpią formacje: Korn, Megadeth oraz Sixx:A.M. 

 

Harmonogram wszystkich imprez organizowanych przez firmę Prestige MJM w 2016 roku jest dostępny na stronie prestigemjm.com. Wejściówki na wszystkie wydarzenia można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.
 

Galeria