30 listopada 2012

Przed koncertem Bon Jovi na gdańskiej PGE ARENIE, do którego dojdzie 19 czerwca 2013 roku, wystąpi zagraniczny support. Kto nim będzie? To na razie tajemnica. O tym już wkrótce zdecyduje sam artysta.

Bon Jovi wybierze sam artystę, który rozgrzeje publiczność. W tej chwili wiemy jedynie tyle, że nie będzie to polski wykonawca. Trudno nam jednak powiedzieć, kto przyjedzie z zespołem na PGE ARENĘ w czerwcu przyszłego roku. To będzie w stu procentach decyzja zespołu, Jestem jednak przekonany, że bedzie to miła niespodzianka dla wszystkich fanów dobrego rocka – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem czerwcowego koncertu zespołu Bon Jovi w Polsce.
 
Już dzisiaj ze stuprocentową pewnością można jednak stwierdzić, że 19 czerwca impreza na PGE ARENA w Gdańsku potrwa kilka godzin i będzie prawdziwym muzycznym świętem.
 
Organizatorzy przypominają, że cały czas można nabywać bilety na czerwcowy koncert. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi EMPIK i MEDIA MARKT).