Zabierz przyjaciół na Power Festival i zgarnij darmowy bilet!

1 kwietnia 2016

Specjalna oferta dla fanów ciężkiego brzmienia. Przy zakupie co najmniej czterech biletów na Power Festival jeden z nich przyznany zostanie gratis! Każdy fan może więc namówić do udziału w festiwalu grupę kolegów i dzięki temu samemu skorzystać z bezpłatnego biletu. Przypominamy, że Power Festival z udziałem zespołów: Korn, Megadeth, Sixx:A.M. oraz Scream Maker odbędzie się już 7 czerwca w hali Atlas Arena Łódź.


Na początku czerwca Łódź stanie się prawdziwą stolicą ciężkiego brzmienia i miejscem obowiązkowym dla miłośników thrashu oraz metalu. Wszystko za sprawą wydarzenia Power Festival, które w tym roku zadebiutuje na koncertowej mapie Polski. Na jednej scenie w Łodzi zaprezentują się  formacje: Korn, czyli zespół który na nowo zdefiniował kanony ciężkiego grania, Megadeth – formacja mająca swój niekwestionowany udział w historii metalu, hardrockowa grupa Sixx:A.M – jedno z największych hard rockowych objawień minionych lat, a także polski Scream Maker szturmem podbijający międzynarodową scenę heavy metalową.


W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem agencja Prestige MJM wraz z firmą eBilet,  przygotowała specjalną akcję promocyjną, w ramach której wszyscy zainteresowani, którzy wybierają się na koncert w większym gronie, mają szansę wziąć udział w Power Festival mniejszym kosztem! Aby otrzymać darmową wejściówkę, wystarczy zebrać grupę co najmniej czterech osób, które poprzez stronę www.eBilet.pl zakupią bilety na wybrany sektor, w ramach jednej kategorii cenowej. Wówczas jeden spośród co najmniej czterech zakupionych biletów zostanie przyznany za darmo.

 

 

 


–  Chcielibyśmy umożliwić udział w Power Festivalu jak największej liczbie fanów. Zdajemy sobie sprawę, że na tego typu koncerty fani przyjeżdżają zwykle w dużych grupach, chcąc wspólnie bawić się i świętować wraz z przyjaciółmi. To dosyć zintegrowana publiczność. Dzięki akcji promocyjnej „3 + 1” wiele osób będzie więc mogło wziąć udział w imprezie zupełnie za darmo! Jesteśmy przekonani, że ten pomysł przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy dotychczas wahali się z decyzją o zakupie biletu – zauważa Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.


Warto przypomnieć, że gwiazdy tegorocznej odsłony Power Festival to prawdziwe legendy, mogące pochwalić się niecenionym wkładem w rozwój muzyki. Dowodzona przez kontrowersyjnego Dave'a Mustaine'a grupa Megadeth ma dziś na swoim koncie sprzedaż ponad 38 milionów albumów na całym świecie, a także stałe miejsce w składzie Wielkiej Czwórki Thrash Metalu (razem z grupami: Metallica, Slayer oraz Anthrax). Równie popularna nu metalowa formacja Korn może pochwalić się z kolei sprzedażą ponad 16 milionów płyt w Stanach Zjednoczonych oraz 32 milionów krążków na całym świecie.


Festiwal z udziałem zespołów: Korn, Megadeth, Sixx: A.M. oraz Scream Maker odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Bilety na to wydarzenie można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. 

 

Galeria