6 marca 2020

Najbardziej znana rewia na świecie Holiday on Ice przyjedzie po raz pierwszy do Polski pod koniec marca. Mistrzowie jazdy figurowej na łyżwach zaprezentują spektakl zadziwiający feerią barw, pełen podniebnych akrobacji i niekończących się piruetów. Aby wszystko wyglądało widowiskowo potrzebne są wielogodzinne przygotowania i próby. Zaglądamy za kulisy Holiday on Ice.

 

 

 

Występy artystów z formacji Holiday on Ice to nie lada przedsięwzięcie! Wszystkie odwiedzane przez nich hale zamieniają się w prawdziwe epicentrum logistyki eventowej. Backstage i garderoby wypełnione są kolorowymi strojami, cekinami, akcesoriami do makijażu, sprzętem scenicznym i niesamowitą scenografią. Kilkudziesięciu artystów biorących udział w przedstawieniu rozgrzewa się od samego rana. Wszystko po, by uniknęli kontuzji przy najbardziej wymagających piruetach i akrobacjach. Pokrywa lodowa przygotowywana jest na kilka dni przed występami, ponieważ każdy centymetr tafli musi mieć idealną strukturę wymaganą dla mistrzów olimpijskich. Sam lód zabarwiany jest białą kredą, aby spektakularnie odbijał iluminacje świetlne. Tego spektaklu nie można przegapić!

 

Widowisko SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice odbędzie się 28 i 29 marca w Arenie Gliwice. Bilety nabyć można na stronie www.prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza Arena Gliwice.