18 lutego 2015
Za dokładnie dwa miesiące odbędzie się koncert Anastacii w warszawskim klubie Stodoła. Już teraz można powiedzieć, że to wydarzenie będzie mieć niepowtarzalny klimat. Fani mogą liczyć na bardzo intymne spotkanie z artystką.
 
Na ten koncert można zaprosić tych, którzy lubią czarną muzykę wykonywaną przez białych artystów – w ten nietypowy sposób zapowiada koncert Anastacii znany dziennikarz muzyczny i prezenter Roman Rogowiecki. 
 
Anastacia ma w dodatku kapitalny głos i zapisała się nim w historii muzyki pop. Szkoda tylko jej ciągłych problemów ze zdrowiem. Skoro jedzie jednak w trasę, to najwidoczniej nie jest najgorzej i sobie radzi. Mam nadzieję, że na scenie będzie takim dynamitem jak kiedyś – dodaje Rogowiecki.
 
Koncert Anastacii odbędzie się za dokładnie dwa miesiące, bo 18 kwietnia. Dla fanów piosenkarki będzie to szczególny rodzaj spotkania. Sprzyjać temu ma przede wszystkim miejsce wydarzenia. Artystka zaśpiewa w kameralnym klubie Stodoła w Warszawie.
 
Osobiście uwielbiam takie miejsca jak Stodoła, Progresja czy Palladium. To kluby, które mogą pomieścić do dwóch tysięcy widzów. Wtedy panuje zupełnie inna atmosfera. Artysta widzi całą publiczność i ma z nią wspaniały kontakt. Jeśli mamy jeszcze do czynienia z kimś, kto daje z siebie dużo i potrafi nawiązać kontakt, to w tej sytuacji może dojść do idealnej relacji. Wtedy nie ma lepszego miejsca niż Stodoła. Mówimy wówczas o bardzo intymnym spotkaniu. Wiele osób ma poczucie, że ona czy on śpiewa właśnie dla mnie. Takie koncerty pozostają na długo w pamięci ich uczestników – przekonuje Roman Rogowiecki.
 
Do Warszawy Anastacia przyjedzie promować swoją najnowszą płytę "Resurrection".  Można się zatem spodziewać, że w stolicy wykona swoje najnowsze produkcje, które od czasu oficjalnej premiery zbierają bardzo dobre recenzje. Z pewnością nie zabraknie jednak także przebojów, którym piosenkarka zawdzięcza swoje wielkie sukcesy w pierwszych latach tego stulecia. 
 
Do tej pory wydała łącznie siedem albumów studyjnych, więc będzie miała, z czego wybierać utwory na warszawski koncert – zapewnia Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia. 
 
Bilety na koncert Anastacii, który odbędzie się 18 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie, cały czas są w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.