5 lipca 2017

Koncerty Queen z udziałem Adama Lamberta przepełnione są barwną kreacją wokalisty. Nie bez przyczyny. Jego zamiłowanie do ekscentrycznych strojów, odgrywania ról i wcielania się w różne postaci, ma swoje początki w dzieciństwie. Widowiskowe show, przepełnione artystycznym wyrazem, efektami specjalnymi, a przede wszystkim doskonałą muzyką, w wykonaniu legendarnego zespołu Queen i wyjątkowego głosu wokalisty Adama Lamberta, będzie można zobaczyć 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

 

Zaczynał na deskach teatralnych, a dziś możemy uczestniczyć w jego niezwykłych  show na wielkich arenach międzynarodowych. Adam Lambert już od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie muzyką, aktorstwem i publicznymi występami. Po raz pierwszy pojawił się na scenie w wieku 10 lat. Było to po tym, jak rodzice zapisali go do grupy teatralnej. Wkrótce zaczął brać lekcje śpiewu. W szkole średniej brał udział w konkursach wokalnych, wykonując m.in. utwór Thriller – Michaela Jacksona. Jako czternastolatek występował w takich musicalach jak: „Skrzypek na dachu”, „Grease" i „Hello, Dolly”. Zanim Adam Lambert został rozpoznawalnym wokalistą, jego nazwisko istniało już w świecie teatralnym, gdzie wystąpił obok Vala Kilmera w debiutanckiej produkcji „Dziesięć Przykazań”.

 

 

Umiejętności i zdobyte za młodu aktorskie doświadczenie w teatrze, Adam  Lambert chętnie wykorzystuje podczas swoich występów. Dzięki temu buduje sceniczną ekspresję. Uwodzi widzów nie tylko głosem, ale również teatralnym przepychem. Często prezentuje fascynacje do ekstrawaganckich strojów, makijażu i glam rockowego szyku. Jednak nie zawsze był tak przebojowym i pewnym siebie artystą. Dopiero po latach przyznał, że przeszkodą w swobodnym poruszaniu się po scenie był w przeszłości brak pewności siebie. „Każdy pomruk na widowni mnie deprymował” – wspomina Adam, dziś już 35-letni piosenkarz i autor tekstów. Nastoletni Lambert ważył ponad sto kilogramów, co nie pomagało w kształtowaniu poczucia własnej wartości.  Mimo wszelkich przeciwności nie miał wątpliwości, w jaki sposób będzie zarabiać na życie. „Zawsze chciałem występować, ale dopiero około pięć lat temu uświadomiłem sobie, że widziałbym siebie jako wokalistę. Kocham być na scenie, zawsze chciałem być artystą” – wspominał.

 

 

Widowiskowe show, przepełnione artystycznym wyrazem, efektami specjalnymi, a przede wszystkim doskonałą muzyką w wykonaniu legendarnego zespołu Queen i wyjątkowego głosu wokalisty Adama Lamberta, odbędzie się 6 listopada w Łodzi. Będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów!


Podczas tegorocznej trasy koncertowej Queen + Adam Lambert wystąpią w 26 krajach Europy, w tym także w Polsce, w łódzkiej hali Atlas Arenie. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Galeria