Wystartowała sprzedaż biletów na koncert Scorpions!

30 czerwca 2017

Scorpions wystąpią w Polsce 1 grudnia w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Już od dzisiaj wszyscy mogą kupić bilet na to wyjątkowe wydarzenie! Jego organizator, agencja Prestige MJM, przygotował także specjalne wejściówki dla największych fanów niemieckiej kapeli. To będzie wielkie widowisko w najlepszym rockowym wydaniu.

 

Fanów dobrej muzyki po prostu nie może zabraknąć na tym wyjątkowym koncercie. Bilety w cenie 195 zł – 355 zł oraz wejściówki VIP w cenie 699 zł są już dostępne w regularnej sprzedaży!

 

 

W czasie swojej spektakularnej trasy z okazji 50. urodzin, zespół odwiedził Polskę w marcu zeszłego roku. Występ w TAURON Arena Kraków zgromadził kilkanaście tysięcy fanów. Podobnie było kilka dni temu, w trakcie festiwalu w Oświęcimiu. Scorpions są w Polsce szalenie popularni, mają tu rzesze oddanych fanów i gromadzą komplety publiczności. Dlatego też nie ma wątpliwości, że występ rockowych gwiazd znowu przyciągnie tłumy fanów

 

– O skali popularności Scorpions w naszym kraju, najlepiej świadczy gigantyczne zainteresowanie zakupem biletów na poprzednie koncerty zespołu. W tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwym fenomenem i cieszymy się, że po raz kolejny możemy gościć legendy rocka w naszym kraju. – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Scorpions w hali ERGO ARENA.

 

– W przypadku tego koncertu, dla najwierniejszych fanów uruchomiliśmy nie lada gratkę. W przypadku zakupu wejściówki poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com, będzie można stać się posiadaczem Collector's Ticket. Taki bilet cechuje wyjątkowa oprawa graficzna i jest niezwykłą pamiątką z koncertu – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

Koncert Scorpions zaplanowany jest 1 grudnia w hali ERGO ARENA.
Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpoczęła się w piątek, 30 czerwca, o godzinie 10.00 poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Galeria