Wystartowała sprzedaż biletów na koncert Sarah Brightman!

12 grudnia 2018

Sarah Brightman 6 listopada wystąpi w warszawskiej hali COS Torwar, a już od dziś można nabywać bilety na to wyjątkowe wydarzenie! Specjalna niespodzianka czeka na  tych wszystkich najwierniejszych fanów, którzy zdecydują się na zakup pakietów meet & greet. Fundatorem niespodzianki jest Swarovski!

 

W ramach trasy koncertowej HYMN, wokalistka już niebawem przywiezie ze sobą do Polski wyjątkowe wydarzenie: specjalnie przygotowany koncert! Sama Sarah Brightman zapowiada, że jej fani powinni „spodziewać się… niespodziewanego!” Światowa trasa pod nazwą „HYMN: Koncert Sarah Brightman” rozpocznie się w Ameryce Południowej i obejmie ponad 125 koncertów na pięciu kontynentach, w tym i nadchodzącym roku. Aby podkreślić magię wydarzenia, Sarah Brightman nawiązała współpracę z firmą Swarovski!

 

– Przed koncertem będzie można nabywać specjalne pakiety. Jeden z nich zawiera wyjątkowy prezent, który stanowi swojego rodzaju podsumowanie współpracy artystki z firmą Swarovski! Mogę zapewnić, że nikt nie będzie zawiedziony! – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

 

Pakiet Swarovski Meet & Greet (ilość miejsc ograniczona) – 2.354 zł:
– bilet Premium w najlepszym dostępnym miejscu,
– pierwszeństwo wejścia na obiekt,
– spotkanie z Sarah Brightman po koncercie,
– zdjęcie z artystką po koncercie,
– specjalny prezent upamiętniający współpracę Sarah Brightman ze Swarovskim,
– pamiątkowy laminat Swarovskiego upamiętniający koncert,
– program koncertowy.

 

Pakiet The Hymn Gold Package (ilość miejsc ograniczona) – 1.070 zł:
– bilet Premium,
– pierwszeństwo wejścia na obiekt,
– ekskluzywny, specjalnie zaprojektowany dla posiadacza pakietu gadżet,
– pamiątkowy laminat,
– program koncertowy.

 

Bilety w cenie nominalnej do nabycia  od 295 zł.
Koncert Sarah Brightman odbędzie się 6 listopada 2019 roku, w COS Torwar w Warszawie. Wejściówki oraz specjalne pakiety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com. Już są dostępne.