Wymień wcześniej karnet na opaskę. Nie czekaj w kolejce!

4 lipca 2016

Już 7 lipca rozpocznie się kolejna edycja Jarocin Festiwal, najstarszego i najbardziej zasłużonego festiwalu rockowego w Polsce. Na jarocińskiej scenie zaprezentują się m.in. Slayer, Five Finger Death Punch, The Prodigy, Kabanos, Luxtorpeda, Farben Lehre, TSA oraz wielu innych. Dla wszystkich, którzy pojawią się w Jarocinie wcześniej ważna informacja: bilety na opaski będzie można wymieniać już od środy, czyli na dzień przed rozpoczęciem festiwalu. 

 

– Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Jarocina, jak i całego powiatu jarocińskiego. Głównie z myślą o nich już w środę zostanie uruchomiony specjalny punkt opaskowania, w którym będzie można wymienić karnet na pamiątkową opaskę, uprawniającą do wstępu na teren festiwalu. Warto wykorzystać tę szansę i nie czekać w kolejce w dniach koncertowych – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje festiwal.
– Punkt ten zostanie zlokalizowany przed wejściem głównym na teren festiwalu od ulicy Maratońskiej i będzie dostępny 6 lipca od godziny 14:30 do godziny 18:00 – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Artyści Jarocin Festiwal 2016: Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch, D.O.A., TSA, Farben Lehre, Oberschlesien, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabanos, Sweet Noise, Kobranocka, Hunter, Scream Maker oraz Ga-Ga/Zielone Żabki, Red Electrick, Drivealone i Katarzyna Nosowska (w projekcie Nowsza Aleksandria), Blue Deep Shorts, Dry Forest, Za Zu Zi, Offensywa, Acapulco, Roots Rockets, Molly Malone`s, Coria, Rootzmans, Radio Bagdad, Pogo-dni i Bezjahzgh, Pogo-dni, Acapulco i Za zu zi.

 

 

Bilety jednodniowe oraz karnety na festiwal można kupować poprzez stronę www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.