17 kwietnia 2020

Voucher o podwójnej wartości na dowolnie wybrane wydarzenie z oferty Prestige MJM będzie mógł otrzymać każdy, kto zakupił bilety na odwołane spektakle Holiday on Ice w Arenie Gliwice. Voucher będzie można wykorzystać do końca 2021 roku.

 

Z powodu epidemii Covid-19 spektakle Holiday on Ice zaplanowane początkowo na 27, 28 i 29 marca nie odbyły się. Agencja Prestige MJM nie zostawia jednak swoich klientów z niczym.
Aby ułatwić ponowne przeżywanie wspólnych radości, zachęcamy do skorzystania z voucheru o podwójnej wartości zakupionych biletów. Tym samym powrót do normalności, który mamy nadzieję szybko nastąpi, będzie atrakcyjniejszy o niepowtarzalne wrażenia – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.  Jeśli więc ktoś zakupił bilet na rewię na lodzie o wartości 100 zł, otrzyma voucher o podwojonej sumie, czyli 200 zł!

 

Voucher będzie ważny na wszystkie koncerty organizowane przez Prestige MJM do końca 2021 roku. Będzie można zatem wybrać się na koncerty: Andrei Bocellego, Il Divo, Céline Dion, Il Volo, HAUSERA oraz ORCHESTON. Ta lista z pewnością zostanie uzupełniona o kolejne ogłaszane wydarzenia.

 

Szczegóły oferty znajdują się w regulaminie na stronie www.prestigemjm.com.