Wykrzyczą miłość na rynku i spotkają się z Il Volo!

7 kwietnia 2022

Chcesz spotkać się z Il Volo? Stwórz dla nich najlepszą kampanię promocyjną na świecie! Nagraj filmik, zrób plakat, wykrzycz na rynku jak bardzo kochasz swoich idoli – tylko od twojej kreatywności zależy co zrobisz! Włoskie trio w nagrodę spotka się właśnie z tobą!

 


Koncert Il Volo w Polsce odbędzie się już za trzy miesiące, tymczasem wokaliści Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble szukają największego fana zespołu w naszym kraju. Choć zespół ma ich miliony na całym świecie, to jednak do polskich #ilvolovers trio skierowało specjalną prośbę! Nagrali w tej sprawie wideo. Zobaczcie i pokażcie, że jesteście liczącą się społecznością!

 

 

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na takie miano? Oto szczegóły.


Należy zaplanować najlepszą kampanię reklamową koncertu Il Volo w naszym kraju i zaprosić na to wydarzenie resztę Polaków. Niech inni też przekonają się, że warto pokochać to trio! Można nagrać filmik, przygotować i powiesić plakaty, zaplanować stories, stworzyć tik tokowy viral, a nawet wykrzyczeć na rynku swojego miasta, że Il Volo przyjeżdża do Polski – liczy się kreatywność! Koniecznie trzeba udostępnić efekty pracy na swoim profilu na FB, Instagramie lub Tik Toku. Przy udostępnieniu na Facebooku, należy oznaczyć w poście oficjalne profile:
– zespołu Il Volo (https://www.facebook.com/ilvolomusic)
– firmy Prestige MJM (https://www.facebook.com/prestigemjm)

 

 

Działania promocyjne (pliki, zdjęcia, wideo, itp.) należy przesłać na adres e-mail: [email protected]. Akcja potrwa do 25 maja. Zwycięzcę wybierze jury w składzie 3 osobowym, oczywiście – IL VOLO!
Jeśli uważasz, że nie ma większego fana włoskiego tria od Ciebie, to znaczy, że musisz wziąć udział w zabawie.


Osoba wskazana przez Il Volo jako zwycięzca, dostanie dwa zaproszenia VIP na występ zespołu w Łodzi z możliwością spotkania artystów na backstage’u. To będzie niepowtarzalna szansa zobaczenia na własne oczy jak wygląda koncert od kuchni, porozmawiania z wokalistami i sprawdzenia, co robią idole za kulisami.


Regulamin dostępny jest na stronie www.prestigemjm.com.


Koncert Il Volo, w którym trio przedstawi kompozycje Ennio Morricone oraz swoje największe przeboje, odbędzie się 9 lipca w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na wydarzenie można nabywać na stronie biletserwis.pl. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.