13 września 2013
Wszyscy uczestnicy koncertu Roda Stewarta otrzymają na terenie stadionu specjalne wydawnictwo poświęcone temu wydarzeniu. Znajdzie się w nim wiele ciekawostek dotyczących wymagań artysty, produkcji koncertu, supportu, a także interesujące wywiady – między innymi rozmowa z Krzysztofem Krawczykiem.   
 
Wydawnictwo poświęcone koncertowi Roda Stewarta liczy 16 stron. Będzie rozdawane w dniu koncertu wszystkim fanom szkockiego wokalisty. 
 
Całość ma bardzo ciekawą oprawę graficzną. Przede wszystkim jest to jednak interesująca publikacja, która powinna stanowić cenną pamiątkę z wizyty Szkota w Rybniku– przekonuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku i Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Roda Stewarta.
 
W wydawnictwie znajdą się między innymi najważniejsze informacje organizacyjne dla uczestników koncertu, sylwetka supportu, opis wymagań artysty czy kulisy dotyczące produkcji. Poza tym, fani Roda Stewarta będą mogli przeczytać wywiad z Krzysztofem Krawczykiem, który nagrał w przeszłości, że Szkotem jedną piosenkę.
 
Całość została opracowana przez redakcję Dziennika Zachodniego. Autorką tekstów jest Ola Szatan.