Wyjątkowe gadżety podczas koncertu Josha Grobana!

13 grudnia 2018

Ogromny wybór gadżetów na wtorkowym koncercie Josha Grobana w TAURON Arenie Kraków! Fani artysty będą mogli nabyć między innymi oficjalne koszulki, bluzy, kurtki, torby oraz pamiątkowe plakaty!

 

Josh Groban przyjedzie do Polski już 18 grudnia, by zaśpiewać w największej hali w Polsce, czyli TAURON Arenie Kraków! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie można nabyć również pamiątki związane z artystą. Stoisko sprzedażowe zostanie zlokalizowane w ladzie recepcyjnej w pobliżu wejścia numer 1.

 

Sprzedaż rozpocznie się wraz z otwarciem bram i będzie czynne do dwudziestu minut po koncercie. Za gadżety zapłacimy zarówno gotówką, jak i kartą. Zakupić będzie można płyty Josha Grobana, pamiątkowe plakaty, bawełniane torby, bluzy, koszulki na krótki rękaw oraz czapki z daszkiem.

 

Podczas wydarzenia będzie można nabyć również płyty polskiego wokalisty Wishlake'a, który wystąpi tego wieczora jako support.

 

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Jako support wystąpi Wishlake. Bilety można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com 

 

 

Galeria