30 listopada 2017

Oryginalne koszulki, przypinki, bluzy, płyty oraz bandany będzie można zakupić podczas najbliższego koncertu Scorpions. Gadżety dostępne będą dla wszystkich, którzy 1 grudnia przyjdą do ERGO ARENY. Bramy zostaną otwarte już o godzinie 18:45!

 

Scorpions przyjadą do Polski po raz kolejny. Z tej okazji asortyment oficjalnych pamiątek został powiększony! Punkt sprzedażowy będzie rozstawiony na najniższej kondygnacji hali w pobliżu szatni.

 

Co znajdziemy na oficjalnym stoisku z gadżetami? Będzie kilka rodzajów T-shirtów (w tym męskie oraz damskie) z wypisaną całą aktualną trasą zespołu, a także bluzy, przypinki, bandany. Dodatkową gratką dla wszystkich miłośników rocka będzie specjalne stoisko z płytami grupy, na którym każdy fan niemieckiej legendy, uzupełni dyskografię o brakujące pozycje.

Dodatkową atrakcją ma być stoisko Nocnego Kochanka, na którym zakupimy koszulki sygnowane albumami 'Hewi Metal Pany” oraz „Zdrajcy Metalu”, bluzy oraz czapki z daszkiem z logotypem zespołu.

 

 

Chcąc dokonać zakupu na stoiskach, trzeba zaopatrzyć się w gotówkę, ponieważ nie przewiduje się płatności kartą. W pobliżu ERGO ARENY znajdują się bankomaty: sieci Pekao S.A. (ul. Hestii 1), Euronet Polska (ul. Bitwy Pod Płowcami 59), Millenium (Al. Grunwaldzka 615) oraz PEKAO BP (ul. Kazimierza Górskiego 1). Punkty sprzedażowe będą czynne od momentu otwarcia bram, a zostaną zamknięte dwadzieścia minut po zakończeniu koncertu Scorpions.

 

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. 

 

 

Galeria