8 listopada 2016

Oryginalne koszulki, bluzy, spodnie, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz smycze – w trakcie piątkowego koncertu Justina Biebera w hali TAURON Arena Kraków na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekał ogromny wybór oficjalnych gadżetów artysty. Do dyspozycji Beliebers pozostaną dwa stoiska z merchandisingiem.

 

Justin Bieber, który już w najbliższy piątek wystąpi w hali TAURON Arena Kraków, przywiezie ze sobą pokaźną liczbę oficjalnych gadżetów z trasy "Purpose World Tour". W ofercie znajdą się m.in.: koszulki, bluzy, spodnie oraz czapeczki z daszkiem. Gadżety zostaną przygotowane zarówno w rozmiarach dla pań, jak i dla panów.  Jak oceniają organizatorzy, zainteresowanie zakupem gadżetów będzie ogromne.

– Zachęcamy do odwiedzenia stoisk z oficjalnymi gadżetami artysty. Management wykonawcy zapewni wszystkim fanom bogatą ofertę gadżetów, które będzie można zakupić przed oraz w trakcie koncertu. Tradycyjnie, Beliebers z pewnością będą nabywać przede wszystkim koszulki. Z uwagi na ogromne zainteresowanie pamiątkami z tego koncertu, warto nie odkładać decyzji o ich zakupie na ostatnią chwilę – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

Organizatorzy koncertu przygotowują dwa stoiska z gadżetami Justina Biebera.  Jedno z nich będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy będzie znajdował się na płycie koncertowej. Wszystkie płatności będą dokonywane w polskiej walucie.

 

Justin Bieber zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

Galeria