5 lipca 2012

Weź udział w konkursie i wygraj jedno z trzech podwójnych zaproszeń na backstage przed koncertem Eltona Johna w Łodzi! Organizatorzy występu piosenkarza w łódzkiej Atlas Arenie zachęcają do udziału w zabawie. Wystarczy tylko w najbliższy piątek, 6 lipca, zakupić bilet na występ artysty za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej organizatora.

Wyjątkowe zaproszenia będą z pewnością niesamowitym przeżyciem dla fanów piosenkarza, którzy będą mogli poznać kulisy koncertu w Łodzi. Każda osoba, która wygra jedną z takich wejściówek, będzie mogła zobaczyć, jak powstaje od kuchni tak wielkie wydarzenie muzyczne. – Te osoby przed koncertem będą mogły przemieszczać się po backstage `u, gdzie mają miejsce wszystkie najważniejsze wydarzenia przed występem piosenkarza. Będzie można również wejść na scenę i zrobić sobie zdjęcie przy fortepianie, na którym zagra 7 lipca Elton John – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem łódzkiego koncertu.

Zasady konkursu są bardzo proste. Trzy podwójne zaproszenia zostaną wylosowane spośród wszystkich osób, które w najbliższy piątek, 6 lipca, za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com zakupią bilet na koncert Eltona Johna w Atlas Arenie. – To jedyny warunek. Cena oraz rodzaj zakupionego biletu nie mają żadnego znaczenia – tłumaczą organizatorzy.

Zwycięzcy zaproszenia będą mogli odebrać w jednej z kas Atlas Areny, gdzie będzie prowadzona sprzedaż biletów na koncert. O wygranej Organizator poinformuje drogą mailową.

Organizatorzy przypominają również, że bilety na koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn.