Wygraj wyjazd do Włoch na koncert Andrei Bocellego

3 lutego 2020

Najwięksi fani włoskiego tenora będą mieli szansę na wyjazd do jego rodzinnego Lajatico na niezwykły koncert w Teatro Del Silenzio. Konkurs trwać będzie do 7 lutego na antenie Radia Złote Przeboje. Nagroda obejmuje dwa bilety na występ, przelot i pobyt w hotelu. Laureat drugiego miejsca otrzyma podwójne zaproszenie na warszawski koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym.

 

 

Andrea Bocelli zaśpiewa w sierpniu po raz pierwszy na warszawskim stadionie. Dla największych fanów włoskiego tenora agencja Prestige MJM wraz z Radiem Złote Przeboje przygotowała coś specjalnego – konkurs, w którym główną nagrodą będzie wyjazd na koncert w jego rodzinnym Lajatico w lipcu Aby móc wziąć udział w zabawie, należy wypełnić formularz, który znaleźć można na stronie internetowej Radia Złote Przeboje – https://tiny.pl/ts68g i odpowiedzieć na pytanie: „Z kim i dlaczego chciałbyś pojechać na koncert Andrei Bocellego w Teatro Del Silenzio w Lajatico?”.

 

Pierwszego dnia konkursu Radio Złote Przeboje wybierze dwa najciekawsze zgłoszenia i zadzwoni do ich autorów. Aby wziąć udział w zabawie – muszą odebrać telefon, a osoba wskazana przez nich w zgłoszeniu także musi być z nimi. Parom zadawane będą pytania – każdej inne. Ta para, która odpowie na więcej pytań w określonym czasie (gra odbywa się systemem „karnych” do pierwszego błędu) przechodzi do następnego etapu, który będzie miał miejsce następnego dnia. Ta para, która odpadnie – dostaje nagrodę pocieszenia. Następnego dnia gra przeprowadzana jest ze zwycięską parą z przedniego dnia i jedną nową. Finał odbędzie się w piątek, 7 lutego. Zwycięska para otrzyma bilety na koncert w Lajatico we Włoszech wraz z przelotem, transferami i ekskluzywnym czterogwiazdkowym hotelem ze śniadaniami. Laureaci drugiego miejsca otrzymają zaproszenie na sierpniowy koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym.

 

Koncerty w Lajatico odbywają się raz w roku w lipcu, począwszy od 2006. Jest to długo wyczekiwane, międzynarodowe wydarzenie, które za każdym razem przyciąga ponad 15 tysięcy osób. – To święto nie tylko dla kompletu publiczności, ale za każdym razem także dla artystów, a przede wszystkimi dla mnie. Urodziłem się w Lajatico, tu jest mój dom. To tak, jakby zaprosić artystów i publiczność do mnie na wielką imprezę – mówi o dorocznych plenerowych koncertach Andrea Bocelli. Położony w sercu toskańskich wzgórz teatr ożywa jedynie raz do roku, kiedy organizowane są dwa koncerty, w pozostałe dni pozostając „głuchy” – stąd jego nazwa, „Teatr ciszy”.  Wydarzenia w Lajatico doceniło już wielu gości. Na jednej scenie z Andreą Bocelli wystąpili m.in. Placido Domingo, Jose Carreras, Lang Lang, Chris Botti, Sarah Brightman, Kenny G, Laura Pausini, Katherine Jenkins, Zucchero i wielu innych. Z kolei na widowni gościli Steve Jobs, Sharon Stone, Antonio Banderas czy członkowie europejskich rodzin królewskich.
W tym roku jeden z koncertów odbędzie się 26 lipca, zwycięzcy pojadą do Lajatico w dniach 25-27 lipca.

 

Wszyscy, którzy chcieliby przeżyć niezapomniane chwile na koncercie Andrei Bocellego, będą mieli na to szansę. Koncert włoskiego tenora odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym. Bilety na wydarzenie można nabyć za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Dzięki współpracy z PLUS1, z każdego sprzedanego biletu przeznaczone zostanie 1 euro na fundację Andrei Bocellego, www.plus1.org, www.andreabocellifoundation.org

 

REGULAMIN KONKURSU