Wygraj konkurs i zatańcz razem z mistrzami Holiday on Ice!

29 października 2019

Rusza konkurs na najlepszą choreografię do tańca na lodzie. Zwycięzcy wystąpią u boku mistrzów świata i mistrzów olimpijskich podczas polskich spektakli rewii o międzynarodowej sławie – Holiday on Ice! Wśród nagród znajdzie się również prestiżowy certyfikat oraz możliwość zaprezentowania umiejętności przed łowcami talentów.

 

W marcu przyszłego roku po raz pierwszy do Polski przyjedzie grupa najbardziej utalentowanych łyżwiarzy figurowych i akrobatów. Wszystkie spektakle odbędą się w Arenie Gliwice na ogromnej tafli lodu, przygotowywanej specjalnie na występy. Produkcja Holiday on Ice znana jest na całym świecie. W skład artystów wchodzą wybitni akrobaci oraz łyżwiarze figurowi, którzy na swoim koncie mają najważniejsze trofea. Ich wizyta jest niepowtarzalną okazją, aby samemu zatańczyć na lodzie i tym samym wziąć udział w wyjątkowej rewii! To również szansa dla dzieci i młodzieży z Polski! Rusza konkurs na najlepszą choreografię przygotowaną do utworu muzycznego, który stanowi część spektaklu SHOWTIME. Melodię można znaleźć tutaj: Link do melodii

 

Spośród wszystkich zgłoszeń, wybrani zostaną zwycięzcy, którzy wystąpią w trakcie spektaklu w Gliwicach razem z grupą Holiday on Ice.

 

Po raz kolejny wychodzimy z inicjatywą, która może dla wielu okazać się wielką szansą. Wspólny występ z Holiday on Ice to niezwykłe wyróżnienie i milowy krok dla łyżwiarzy figurowych. Czekamy na wszystkie zgłoszenia, niezależnie od wieku. Warto sięgać po marzenia! – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie w Gliwicach.

 

Nagrania choreografii należy umieścić na platformie You Tube, udostępnić filmik jako „publiczny”, a następnie link przesłać na adres [email protected].  Zgłoszenia należy wysyłać do 10 stycznia. Spośród nadesłanych propozycji, wyłonione zostaną trzy najlepsze, które powalczą o występ podczas spektakli Holiday on Ice w Polsce. Zwycięzcę wybierze komisja Holiday on Ice, w skład której wejdzie sam Robin Cousins – mistrz olimpijski z 1980 roku w łyżwiarstwie figurowym na lodzie, złoty medalista mistrzostw świata i Europy i zwycięzca ponad dwudziestu prestiżowych konkursów łyżwiarskich na świecie. Obecnie jest głównym choreografem Holiday on Ice.

 

Wyniki konkursu poznamy 10 lutego. Udział w nim mogą wziąć zarówno soliści, pary jak i grupy łyżwiarzy figurowych. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają prestiżowy certyfikat Holiday on Ice oraz pakiet profesjonalnych zdjęć z występu, wezmą również udział w treningach pod okiem mistrzów i choreografów Holiday on Ice, aby finalnie zaprezentować swój układ przed wielotysięczną publicznością.
Wyróżnienia od Prestige MJM, jako nagrody pocieszenia, otrzymają osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce.

 

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć w dniach 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Istnieje możliwość zamówień grupowych w dobrych cenach, z rabatami i gratisami. Przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów. Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis. Przy zakupie minimum 15 wejściówek – zniżka 20% od ceny biletów + 2 bilety gratis. Przy zakupie minimum 25 wejściówek – zniżka 30% od ceny biletów + 3 bilety gratis. Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów. Zamówienia grupowe należy składać na adres [email protected].
Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice i agencja Prestige MJM.

 

Regulamin