16 sierpnia 2014
Uczestnicy koncertu Justina Timberlake`a otrzymają bezpłatnie specjalne wydawnictwo poświęcone wizycie amerykańskiego piosenkarza w Polsce. Poza najważniejszymi informacjami organizacyjnymi, znajdą się w nim ciekawostki dotyczące artysty, kulisy przygotowań do koncertu oraz opinie gwiazd i znanych dziennikarzy na temat Justina Timberlake’a. 
 
Cała publikacja liczy 24 strony. Przygotowała ją redakcja NaszeMiasto we współpracyv z Prestige MJM. – Wydawnictwo jest naprawdę wysokiej jakości. Warto zabrać je ze sobą do domu i dzięki temu jeszcze długo wspominać koncert Justina Timberlake`a – zachęca Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.
 
W wydawnictwie znajdą się ciekawostki dotyczące artysty. Szeroko zostały opisane początki jego kariery w boysbandzie `N Sync, a także pierwsze solowe sukcesy, czy dokonania aktorskie. Nie zabrakło również tekstów dotyczących wymagań piosenkarza, a także kulisów przygotowań do koncertu. Fani będą mogli przeczytać także wywiady z prezydentem Gdańska, prezesem Areny Gdańsk Operator czy przedstawicielami agencji Prestige MJM. Swoje opinie na temat tego wydarzenia przedstawiili także znani dziennikarze – Hirek Wrona, Roman Rogowiecki, Marek Sierocki, Tomasz Kammel, czy Anna Wendzikowska. W specjalnej publikacji koncertowej znajduje się także wywiad ze znaną piosenkarką Urszulą Dudziak, która jest wielką fanką Justina Timberlake`a i w ciekawy sposób analizuje jego dokonania muzyczne. Publikacja zawiera też duży plakat artysty.
 
 
 
Poza tym, dzięki lekturze wydawnictwa uczestnicy koncertu otrzymają najważniejsze informacje organizacyjne, a także mapy obrazujące komunikację na stadionie, czy organizację ruchu i parkingów.
 
Przypomnijmy, że koncert Justina Timberlake`a odbędzie się już w najbliższy wtorek. Obejrzy go około 42.000 fanów amerykańskiego piosenkarza.