30 kwietnia 2018

Fani Don Diablo mają niepowtarzalną okazję, aby współuczestniczyć w realizacji ridera Music Power Explosion! Na oficjalnym profilu Prestige MJM można wybrać przedmiot który, uświetni set znanego DJ-a. Głosowanie potrwa do 7 maja.

 

 

Don Diablo – podobnie, jak wielu innych artystów, oprócz rozpoznawalnej już na całym świecie muzyki i genialnych występów na żywo – dba o własną markę. Kiedy Steve Aoki rzuca w fanów tortem, Don Diablo robi z publicznością unikatowe zdjęcia. W tym celu, wśród zapisów ridera technicznego, pojawia się jeden szczególny. Artysta chce, aby organizator Music Power Explosion zapewnił mu gadżet, który swoją formą będzie wyjątkowo kreatywny. Dlaczego? Don Diablo z każdego miasta  publikuje specjalne zdjęcie z publicznością. Trudno jednak jest rozróżnić bawiące się tłumy w poszczególnych miejscach. To właśnie przedmiot trzymany w ręce przez DJ-a pozwala fanom rozpoznać zdjęcia z poszczególnych festiwali.

 


Tak też będzie w Polsce podczas Music Power Explosion we Wrocławiu!

Organizatorzy wydarzenia nie pozostawiają wyboru tylko sobie! Na oficjalnym facebookowym profilu  Prestige MJM  (https://www.facebook.com/prestigemjm/) polscy Hexagonians mogą wybrać jeden z dwóch dmuchanych gadżetów, które ich idol wykorzysta do niepowtarzalnego zdjęcia! Głosować można do 7 maja.

 

 

– Spotkaliśmy się już z wieloma formami ciekawych interakcji z publicznością, np. wykopywanie piłek przez Roda Stewarda czy zaproszenie fanów na scenę przez Jareda Leto. Teraz czekają nas latające torty Stevego Aoki i ciekawy gadżet dla Don Diablo – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Don Diablo wystąpi podczas Music Power Explosion 13 lipca na Stadionie Wrocław. Na scenie pojawią się również: Tiësto, Afrojack, Zedd i Steve Aoki.
Bilety na wydarzenie można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław. 

 

Galeria