14 grudnia 2012

Organizatorzy koncertu Bon Jovi na PGE ARENIE, którzy będą pracować w okolicach sceny i garderób, muszą być ubrani w koszule z kołnierzykiem. To kolejne życzenie artysty, który wystąpi 19 czerwca na gdańskim stadionie.

Grupa Bon Jovi przyjedzie do Polski po raz pierwszy w czerwcu przyszłego roku. Zainteresowanie koncertem rośnie z dnia na dzień. Tempa nabierają również przygotowania do tego wydarzenia. Organizatorzy poznają też kolejne wymagania menagmentu artysty. Jednym z najnowszych życzeń jest to, by wszystkie osoby, które w dniu koncertu będą pracowały w okolicach sceny i garderób, były ubrane w koszule z kołnierzykiem. 
 
Taka sytuacja zdarza się nam po raz pierwszy, a organizowaliśmy już naprawdę wiele koncertów – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu zespołu Bon Jovi na stadionie PGE ARENA. – Nigdy wcześniej artysta nie dbał o to jak będzie wyglądała obsługa koncertu. To zawsze była tylko i wyłącznie nasza decyzja. Już teraz widać jednak, że Bon Jovi to najwyższa światowa liga muzyczna. A co za tym idzie prefesjonaliści dbający o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół – dodaje. 
 
Tak czy inaczej, trudno wyobrazić sobie, że w eleganckich koszulach będą pracować osoby odpowiedzialne za budowę sceny i inne kwestie techniczne. Jak się okazuje, rozumie to także management zespołu. – Jeżeli osoby pracujące w okolicach sceny i garderób z różnych powodów będą musiały być ubrane inaczej, to musimy to po prostu zgłosić szefowi produkcji koncertu – tłumaczy Kurzawa. – Wymagania dotyczące koszul z kołnierzykiem, choć niespotykane, nie będą dla nas trudne do spełnienia. Nasi pracownicy zawsze przy okazji produkcji koncertów ubrani są w jednakowe stroje – dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
Warto przypomnieć, że cały czas można nabywać bilety na czerwcowy koncert. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi EMPIK oraz MEDIA MARKT).