30 sierpnia 2018

Nicki Minaj ponownie zaskakuje! Pojawia się tam, gdzie by się jej nikt nie spodziewał! Co nowego przyniosły ostatnie dni w życiu amerykańskiej raperki?

 

Nicki Minaj pojawiła się gościnnie w alternatywnej wersji najnowszego singla koreańskiej grupy BTS! Głos raperki możemy usłyszeć w zmienionym utworze „Idol”, który znalazł się na kompilacyjnym albumie supergwiazd z Seulu. Płyta ukazała się na rynku 24 sierpnia. Współpraca do momentu publikacji singla miała pozostać w tajemnicy… jednak współpracę ujawniła wpadka aplikacji Shazam. Jak do tego doszło? BTS zamieścili kilka dni przed premierą albumu, pierwotną wersję  piosenki „Idol”. Jedna z internautek użyła aplikacji Shazam, by poznać więcej szczegółów na temat utworu. Ku jej zaskoczeniu, na ekranie smartfona wyświetliła się informacja, że w nagraniu tytułowej piosenki brała udział Nicki Minaj!

 

Jak wiemy królową rapu nie zrażają niepowodzenia i krytyka ostatnich dni, i dumnie dzierży miano „Królowej Królów”, czego najlepszym dowodem jest najnowsza kampania reklamowa „Beats by Dre”. Wystąpiła w niej również tenisistka Serena Wiliams oraz raper Nas. Artystka po premierze reklamy nie ukrywała swojego podziwu dla mistrzyni tenisa. – Utalentowana, silna, piękna, inteligentna, bezkompromisowa, uprzejma, triumfująca, królowa!!!! – skomentowała w swoim stylu Nicki Minaj.

 

 

Polska znalazła się na mapie trasy NickiHndrxx, wspólnego projektu Nicki Minaj i Future. Artyści zmienią Atlas Arenę na jeden dzień, 24 lutego, w królestwo hip-hopu. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.