12 grudnia 2017

Set znanego francuskiego DJ-a w krakowskiej TAURON Arenie zostanie poprzedzony aż trzema supportami! Przed występem głównej gwiazdy, swoją muzykę zaprezentują Deepend i Hugel, którzy przyjadą wraz z Davidem Guettą do Polski. Imprezę uświetni również najlepszy polski producent muzyczny i DJ – Gromee! Artyści przedstawią swoje możliwości z gatunku deep house. Wydarzenie organizowane 27 stycznia przez firmę Prestige MJM rozpocznie obchody 10-lecia istnienia agencji.

 

 

 

Gromee! Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w Polsce, zdobywca tegorocznej statuetki Eska Music Awards, doskonale odnajduje się w muzyce klubowej. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które porywają słuchaczy. Gromee przez ostatnie lata zdążył wpisać się w standardy festiwali i klubowych setów w Polsce. Znane wszystkim hity „Follow You”, „Runaway” czy „Spirit” zdobyły już milionowe wyświetlenia na You Tube! Najnowszy singiel „Without you” podbija listy przebojów. Gromee dzielił już scenę z takimi artystami, jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB & Olivier Heldens. Miał również okazję wystąpić przed Mariah Carey, Alanem Walkerem, Chicane i Enrique Iglesiasem. Teraz przyszedł czas na Davida Guettę.

 

 

Deepend! Holenderski duet, który wykreował swój własny oryginalny gatunek, zarażając nim miłośników muzyki deep house. Rozgrzewali już tłumy fanów, począwszy od słynnej Ushuai na Ibizie, a skończywszy na ikonie festiwali – Tomorrowland. Zasłynęli remixem utworu „Heatwave” Robina Schulza i Akona. Odkryli tym samym swój dynamit, który skutecznie odpalili na parkietach klubów na całym świecie. Nie zatrzymując się w miejscu, zaprezentowali swoją wersję Gnash „I Hate U, I Love U”, zagłębiając się w czystym brzmieniu i eksperymentując instrumentalnie. Ich najgłośniejszy singiel „Waiting for The Summer” we współpracy z Grahamem Candy, to jeden z najbardziej charakterystycznych hitów tego lata.

 

 


Hugel! Powiew świeżości na rynku muzycznym. Artysta, który zmiksował emocje z klasyczną stroną popu i hip hopu, nadając całości elektroniczne brzmienia. Jego pierwszy singiel „Coming Home” (Tonspiel) odniósł sukces w wielu krajach Europy. Bardzo szybko zainteresowali się nim topowi producenci. Na swoim koncie Hugel ma już współpracę z takimi artystami jak: The Avener, Feder, Thomas Jack, Robin Schulz i David Guetta. Jego muzykę cechuje wyjątkowa zmysłowość i wyróżniające się, ponadczasowe brzmienie. Tegoroczny hit „I Belive I’m Fine” podbił światowe listy przebojów.

 

 

 

– Jest teraz wszędzie tyle utalentowanych ludzi, to dla mnie dość istotne aby udostępniać im moją scenę, żeby pokazali na co ich stać. A tak poza tym, to sporo się mogę od nich nauczyć – mówi David Guetta o artystach, którzy wystąpią z nim w styczniu w krakowskiej hali.

 

 

Na wyjątkowe wydarzenie muzyki klubowej zaprasza agencja Prestige MJM. David Guetta, Gromme, Deepend i Hugel staną za konsolą 27 stycznia w hali TAURON Arena Kraków. Bilety można nabywać poprzez strony www.bilety.impezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.
 

Galeria