11 października 2017

Kilkanaście tysięcy ludzi na koncercie! Największe hity legend rocka! Perfekcyjne widowisko! Tak można opisać każdy występ Scorpions i z całą pewnością nie inaczej będzie również 1 grudnia w ERGO Arena Gdańsk/Sopot.

 

– Chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich, których nie ma teraz w Łodzi na koncercie Scorpions. Jesteście ostatnimi wałami. Sztuka jest przednia. Nie mogło być jednak inaczej, bo w tym przypadku artyści są sami sobie menedżerami. To oni decydują, jak to wszystko ma wyglądać, jak ma pracować scena i co ma się na niej dziać. Wyobrażacie sobie takie show? To teraz odpowiedzcie sobie na pytanie: dlaczego Was tu nie ma. Jest super! – tak  komentował Artur Rawicz z portalu cgm.pl kilkanaście minut po zakończeniu łódzkiego koncertu w maju 2015 roku.

 

I trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Niemiecka grupa gra koncerty w wielkim stylu, a tłumy pod sceną tylko potwierdzają, że te występy są wyczekiwane. Scorpions niczym doskonała niemiecka maszyna rozkręca się wraz z każdym kolejnym utworem, a podczas tych występów nie ma mowy o jakimkolwiek przypadku.

 

 

– To jest kolejny koncert Scorpions organizowany przez naszą agencję, więc wymagania techniczne i upodobania członków zespołów znamy już na pamięć. Podczas każdego przyjazdu musimy zapewnić najwyższej klasy ekskluzywne Mercedesy a hotele, które będą gościć artystów muszą być przygotowane na małe przemeblowania pokojów użytkowanych przez muzyków – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Podczas amerykańskiej odsłony trasy „Crazy World” zespół stawiał na największe przeboje: Big City Nights, Still Loving You, Rock You Like a Hurricane, Wind of Change jak również przeboje z ostatniej płyty Going Out With a Bang oraz We Built This House.  Scorpions również nie zapominają o macierzystej grupie nowego perkusisty i na cześć Lammiego i spółki wykonują utwór Overkill.

 

– Motörhead to prawdopodobnie najczęściej coverowany zespół we wszechświecie. Legenda Lemmiego łączy muzyków od stonerowego Orange Goblin, przez thrasherów z Sodom, a na Vaderze grającym "Overkill" skończywszy. Policzenie wszystkich pozostałych coverów mogłoby być natomiast trzynastą pracą Heraklesa. Dobrze się stało, iż Mikkey Dee trafił do Scorpions i jeszcze lepiej, że może razem z nimi uraczyć fanów motorheadowym kawałkiem. W ogóle się nie zdziwię jeśli będzie to najbardziej ekscytujący moment ich koncertu – komentuje Piotr Wasilewski z portalu DeathMagnetic.pl

 

 

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie  można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.